Je jedničkou českých motoristů, a když se rozhlédneme do světa, její popularita sahá na všechny kontinenty. Když se řekne Škoda, všichni si vybaví více než sto let trvající historii značky, která se přizpůsobuje moderním trendům a jde ruku v ruce s elektromobilitou.

Moderní Kamiq nebo Enyaq už jsou nyní modely, které znají statisíce lidí. Octavia nebo Superb jsou vyhlášená jména z nedávné minulosti. Sečteno a podtrženo, jde o tuzemskou jedničku. Pokud jste si pořídili také některý z modelů Škodovky, jistě vás potěší i síť autorizovaných servisů.

Stačí se jen telefonicky objednat

Potřebujete nutně opravu? Nebo vám jde spíše o prevenci, kterou byste rádi pojali podobně, jako třeba každoroční návštěvu zubařského křesla? Servis Škoda Praha si dokáže poradit s každým zadáním. Stačí jen, když zvednete telefon a objednáte si termín servisní prohlídky.

Velkou výhodou je v případě autorizovaných servisů originalita náhradních dílů. Jinak řečeno, znamená to nejen velkou kvalitu, ale také plnou záruku. Originální díly totiž nelze ničím nahradit.

Mimochodem, máte doma model Škodovky, který už oslavil čtvrté narozeniny? V tom případě se nabízí využití šekové knížky, skrze niž lze uspořit až pětinu celkových výdajů. Tato nabídka platí nejen pro práci techniků, ale i nákup dílů a vybavení.

Pětileté předplatné na servisní služby

Chcete mít za volantem potřebnou jistotu? K dispozici je předplatné na servis až do nájezdu šedesáti, sto nebo sto padesáti tisíc kilometrů, případně až na pětileté období, pokud byste najeli výrazně méně.

Klasická servisní prohlídka, příprava na blížící se STK nebo přezutí pneumatik, autorizovaný servis značky Škoda je připraven, aby vyšel vstříc majitelům. Objednat do servisu se můžete také online formou, což ušetří čas.