Všichni zřejmě ví, proč je kapalina do ostřikovačů tak důležitá. V okamžiku, kdy se vám čelní sklo zašpiní, můžete ho i během jízdy snadno a rychle očistit, a to právě díky kapalině do ostřikovačů. Ujistěte se však, že vybíráte tu správnou, která naplní vaše očekávání. Kapalina do ostřikovačů se skládá z vody s trochou alkoholu, aby nezamrzla. Obsahuje taktéž čisticí prostředky, jež napomáhají udržovat čelní sklo v čistotě. Velice důležité je pravidelně doplňovat tuto kapalinu, jinak vám bude scházet v nejméně vhodný okamžik. Zákon schválnosti totiž neustále funguje. Kapalina nejenže zajišťuje dokonalou čistotu čelního skla, ale také představuje mazivo pro mechanické zařízení, které stěrače pohání.

Co jsou tekuté stěrače?

V posledních několika letech se do popředí prodírají takzvané tekuté stěrače, což je inovativní technologie, která na předním skle vytvoří neviditelný film, jehož úkolem je odpuzovat vodu, a tím zajistit dokonalý výhled na vozovku i během silného deště. Tekuté stěrače využívají nano technologii a své opodstatnění mají i během zimního období, kdy usnadní škrábání skla.

Další doplňky pro automobil

Vedle nano stěračů existují i další produkty, jako je tekutý nano vosk na auto 500 ml. Slouží k preciznímu leštění a ochraně povrchů, ale taktéž chrání před UV, odpuzuje vodu a zabraňuje tomu, aby se na laku usazovaly nečistoty. Samozřejmě nesmíme zapomínat ani na další části vozidla, k čemuž poslouží oživovač plastů, který plastům navrátí dokonalý lesk. Všechny výše zmíněné produkty najdete na webové stránce NaSucho.cz. Internetový obchod pro vás připravil i zajímavá akční balení se slevou až 30 %. Pořiďte si přípravky, jež se postarají o krásný vzhled vašeho vozidla.