Santa Clause zná momentálně celý svět a spolu s ním také jeho soba Rudolfa s červeným nosem. Ten mu svítí svým červeným nosem na cestu a právě jednoho takového Rudolfa nyní Santovi věnovalo BMW.

Vánoce jsou pro všechny prodejce skvělým způsobem jak o sobě dát vědět a navýšit své tržby. V rámci nich však také nadělují dárky a točí vánoční reklamy a povětšinou je Santa jejich ústřední postavou. Jinak tomu není ani u BMW? Které nyní natočilo reklamní vánoční spot, ve kterém představuje Santu jako moderního týpka, který pro svou přepravu používá poměrně moderního způsobu dopravy.

Na tomto spotu si Santa vybírá svůj automobil, ve kterém hledá dopravní prostředek, který mu bude sloužit i při letošních Vánocích. Nečekejte však sáňky. Santa všechno nakonec vyřeší náhodným losem, který mu vybere Rudolfa, ovšem v trochu jiné verzi než jej známe normálně. Jedná se totiž o krásné BMW M1 v nádherném červeném laku, který odkazuje na jeho typickou barvu laku. A Santovi se nový Rudolf skutečně libí ocenění jej totiž svým typickým Ho, ho Ho!

Santův los vybral skutečně zajímavě, ovšem ani ostatní varianty nebyly vůbec k zahození. Kometa je zde zastoupena Mini 1275 GT Longman, Tančník Mini Cooperem S Monte Carlo, Hrom BMW 2002 Turbo, Blesk BMW 3.0 CSL, Poskakující BMW M3 (E30) a Elegán BMW M3 (E46). Dva zbývající členové santova stáda, tedy Amor a Lišák, zde chybějí.

Možná tato jména slyšíte vůbec poprvé a tím nemyslíme jména automobilů. Jedná se o jména jednotlivých sobů v Santově spřežení a to Dasher, Dancer, Prancer, Vixen, Comet, Cupid, Dunder a Blixem. Všechna tato jména se objevila v básni jménem Návštěva Svatého Mikuláše z roku 1823. Rudolfa v ní však nenajdete, ten se stal vůdcem celého stáda až v roce 1939.