Jon Olson je známý švédský lyžař, který se dnes živí také coby youtuber. Jeho videa mapují jeho šílený život plný adrenalinu a luxusu. Jon Olsson je zároveň i velkým milovníkem automobilů. Jeho posledním velkým dílem je unikátní Géčko v kabrioletu.

Olssonův jedinečný styl

Automobily, které byste u tohoto šílence v garáži našli, jsou vždy naprosto jedinečné a upravené podle jeho obrazu, ovšem nikdy ne tak moc, aby nešly vrátit do původního stavu. To se však nedá říci o novém Mercedes-Benz G500 4X4, kterému Olsson odebral střechu a zůstalo jen snížené přední sklo.

Důvodem k této úpravě nebyla ani tak frajeřina, jako spíše praktičnost. Ollson totiž potřeboval, aby se mu jeho G vešlo do garáží v Monaku, což byl velký oříšek kvůli jeho výšce a tak musel automobil prostě snížit. Interiér vozu navíc obložil dřevem, což vozu dodalo na ještě luxusnějším vzhledu, připomínající klasické motorové čluny.

Podívejte se na video!

Kola automobilu byla dodána z pick-upu G63 AMG 6×6. Design vozu byl naprosto jasný, protože lyžař všechny své automobily zahaluje do sněhového maskování. Poladěn byl také motor vozu jehož výkon byl pozvednut na 780 koní. A vůz o sobě dává pořádně vědět také akusticky, díky svému výfukovému systému Akrapovič. Více slov není třeba, podívejte se na video!