Autopůjčovny nabízejí vesměs běžná auta, která se na našich silnicích vyskytují nejčastěji. Pokud si ovšem chcete užít potěšení z řízení auta, které stojí třeba i několik milionů, nemusíte tuto radost závidět bohatým majitelům. Uskutečnit vaše tajné sny a projet se ve skvělém automobilu vám pomůže půjčovna luxusních vozů Praha. Za rozumnou cenu zažijete mimořádný pocit, který si dopřávají jen opravdoví milionáři.

Proč si neudělat radost?

Ve vypůjčeném luxusním automobilu můžete například udělat dojem na obchodního partnera, nebo oslnit svou přítelkyni. Stylový vůz je vhodný také na svatbu či jinou oslavu, nebo si můžete prostě jen vyrazit na výlet a užívat si nevšední zážitky z pohodové a bezstarostné jízdy. Luxusní auto si můžete půjčit na jeden den, nebo na celý víkend, a to za velice výhodné ceny. V ceně je samozřejmě zahrnuta také dálniční známka, povinné ručení, havarijní pojištění i pojištění odpovědnosti Car Maxi. Nemusíte mít obavy z jakýchkoliv problémů, neboť půjčovna luxusních vozidel se stará o dokonalý technický stav a nabízí perfektní servis všech svých vozidel, který ocení i nejnáročnější klienti. Vybrané luxusní vozidlo si můžete vyzvednout přímo v areálu půjčovny, nebo se můžete dohodnout na jeho přistavení kamkoliv podle svého přání. V případě přistavení vozu v Praze je tato služba poskytována zcela zdarma. Jedinou podmínkou je složení vratné zálohy ve výši 50 tisíc Kč.

Sportovní vozy

Adrenalinový zážitek si můžete dopřát při nejrůznějších příležitostech. Ovšem sedět v dokonalém sportovním automobilu, cítit mimořádné množství koní pod kapotou a vychutnávat si rychlou jízdu, vám může dopřát jen půjčovna sportovních aut Praha. Jen málokdo z nás si může dovolit koupit si auto jen pro zábavu a užívat si rychlé sportovní jízdy. Jste-li opravdu zapáleným fanouškem rychlých kol, dopřejte si nepředstavitelný pocit radosti a štěstí při řízení nadupaného sportovního automobilu, který můžete vyzkoušet třeba na závodním okruhu. Všechny vozidla udržuje půjčovna v perfektním technickém stavu díky precizní práci automechaniků, pro které je tato práce jejich koníčkem.