Half 11 je název zvláštního projektu, který se pohybuje na hranici vkusu a toho co by se s automobilem mělo dělat a co již nikoliv.

Half 11

Porsche 911 patří mezi automobily, které někteří považují téměř za něco posvátného, a nemohou vystát, když je kdokoliv jakkoliv předělává. Pak jsou tu ovšem i tací, kterým je to úplně jedno a dělají si s takovou klasikou, co je napadne. Tento druhý způsob je i Half 11, automobil, který je skutečně něčí výjimečným.

Tento vůz kombinuje přední část karoserie Porsche 911 a prostorovým trubkovým rámem, ve kterém je uložen podélně vidlicový osmiválec. Výsledkem je kříženec, který zepředu vypadá jako Porsche 911 ale jeho zadní část působí jako starý monopost F1.

Automobil je dle autorů odpovědí na to, co bylo kdysi dávno Porsche a že na konci šedesátých let jeho techniku využívaly i špičky motosportu. Prozatím je tento automobil pouhou vizualizací, ale nemělo by zůstat jen u ní. Tvůrci již mají zakoupený podvozek z Porsche 911, který sehnali za 10 tisíc korun a momentálně pracují na realizaci vozu. Hotovo by mělo být přibližně za tři čtvrtě roku. Zda bude výsledek stejně působivý jako jeho návrhy, teprve poznáme.