Manažerský sedan Avensis s novou akční výbavu s názvem Style Edition , která obnáší nejenom slevu, ale i optické doplňky karoserie. Cílem mělo být hlavně zvýšení poptávky po tomto voze, protože konkurence je v tomto segmentu veliká a lidé raději volí levnější modely segmentu, například Ford Mondeo. Pojďme se blíže podívat, co všechno akční balíček obsahuje.

Řada změn je hlavně kosmetických a tak přibylo chromování na předním nárazníku, na bočních lištách a také na koncovce výfuku. Spolu s tím došlo i na tmavě broušená kola. Samotná výbava potom vychází z verze Sol, kdy je k dispozici například dvouzónová klimatizace, sedmnáctipalcová litá kola nebo adaptivní xenonové světlomety. Součástí této verze je však i dotyková obrazovka, která mimo jiné slouží i jako výstup z parkovací kamery.

Zvolíme li naftový motor 2.0 D-4D 110 kW, potom je nutné počítat s příplatkem za tuto edici celých 18 000. Zvolíme li však totožný motor s výkonem pouhých 91 kW, nebo benzinový motor o objemu 1.6, čeká nás doplatek pouze 10 000. Pokud však zvolíme naftový motor 2.2 D-CAT 110 kWl, je Avensis Style Edition oproti verzi Sol paradoxně mnohem levnější, a to o celých 22 000 Kč.