Jste stále na cestách a přemýšlíte nad tím, jak vylepšit svůj komfort během jízdy v osobním automobilu? Pomohou vám autofolie.

Proč právě autofólie?

Autofólie nabízí celou řadu výhod . Během letního období sníží teplotu ve vozidle, s tím souvisí i nižší náklady na používání klimatizace. Kromě toho snižuje ve vozidle UV záření. Vzhledem k tomu, že zhoršuje průhled do vozidla, částečně působí jako ochrana proti zlodějům a nabízí větší pocit soukromí ve vozidle.

Materiál, z něhož se fólie vyrábí, je odolný proti poškrábání. Bezpečnostní fólie drží sklo, při rozbití, pohromadě.

  • Bezpečnostní fólie

Slouží jako pasivní i aktivní ochrana nejen automobilu, ale i jeho posádky. Většinou se lepí na vnitřní stranu bočních skel automobilu. Pokud použijete autofólie čiré, jsou na okně pouhým okem nepozorovatelné.

Zabezpečují skla automobilu proti zlodějům, neboť brání vniknutí do automobilu přes sklo. Další jejich velkou výhodou je ochrana posádky před střepy během případné havárie.

Pozor na legislativu

Používání autofólií s nízkou propustností světla není možné na skla čelní a přední boční. Tmavé zbarvení ohrožuje bezpečnost ostatních účastníků silničního provozu, neboť nemají možnost pozorovat reakce řidiče.

Fólie od Ceiba

Pokud se i vy rozhodnete autofólie si pořídit, obraťte se na společnost Ceiba. V nabídce společnosti naleznete nejen autofólie, ale i fólie na budovy nebo fólie dekorové či roletové.

Společnost také nabízí pomůcky pro knihovny, muzea, archivy či galerie. V nabídce naleznete celou řadu závěsných systémů, které se využívají při pořádání výstav nebo pro zavěšení obrazů. Patří mezi ně i galerijní závěsné systémy, které jsou velmi elegantní a svému uživateli nabízejí nejen snadnou, ale i rychlou instalaci a jsou maximálně funkční. Kromě toho se dají využít téměř v jakémkoli prostředí.