Každý z nás potřebuje občas přepravit rozměrnější materiál nebo drobnější nábytek. Zvláště chalupáři, kteří neustále něco přestavují a musí tak na svou chaloupku dopravit tu zakoupený materiál, tu starožitnou truhlu či vyřazený nábytek z domova. Podobně jsou na tom i menší firmy, které musí čas od času přepravit suroviny, výrobky či své zboží.

Pořizovat si k takovýmto nepravidelným potřebám nové užitkové vozidlo je neekonomické a naprosto zbytečné. Daleko výhodnější je využít služeb MAXI Autopůjčovny, která za velice výhodných podmínek půjčuje dodávky.

Ve svém vozovém parku má tato půjčovna dodávek vozidla ověřených a oblíbených světových značek, jako je například Ford transit, Volkswagen Crafter, Iveco Daily, Mercedes Benz Sprinter a další. Stáří půjčovaných vozidel je maximálně tři roky. Při vypůjčení dodávky budete mít jistotu perfektního stavu a ještě před vyjetím do provozu si můžete vozidlo vyzkoušet. Ochotní a zkušení pracovníci půjčovny vám vysvětlí ovládání a zároveň poskytnou i cenné rady.

Velkou výhodou vypůjčeného užitkového vozidla je, že se nemusíte starat o jeho údržbu, nemusíte hlídat termíny servisních prohlídek a STK, platit povinné ručení, havarijní pojištění, či kupovat dálniční známky. Všechny tyto starosti za vás vyřeší půjčovna užitkových vozů. Nejenže si odvezete v dodávce vše co potřebujete, ale můžete vyjet i za hranice.

S rodinou můžete strávit příjemnou dovolenou cestováním po celé Evropě a přitom neuhradíte nic navíc. Pro tyto účely je ideální například devítimístný Ford transit minibus. Pohodlně se do něj vejde i početná rodina a zavazadlový prostor je dostatečně rozměrný. Pro snadnější orientaci můžete využít navigaci GPS, kterou autopůjčovna půjčuje zdarma ke každému vozidlu. Proti zneužití či odcizení jsou všechny vozy chráněny vyhledávacím systémem.

MAXI Autopůjčovna půjčuje svá užitková vozidla za cenu od 800 Kč na den bez omezení kilometrů. U fyzických osob vyžaduje pouze předložení občanského průkazu a k řízení vám stačí vlastnit řidičský průkaz skupiny B. Vybraný vůz si můžete vyzvednout v sídle půjčovny, nebo využít možnosti jeho přistavení v místě svého bydliště, což je v rámci Prahy zdarma.