Značku Amond znají spokojení zákazníci a příznivci automobilů Volkswagen již více než dvacet let, po které působí na českém trhu. Tento autorizovaný prodejce se zabývá prodejem, provádí servis Volkswagen, a jelikož jsem již mnohokrát využil jeho služeb, mohu potvrdit, že se jedná o jedinečnou a naprosto profesionální firmu.

Od osobního přístupu ke každému klientovi, přes precizní servisní práce až po jednání při prodeji nových vozů. Několika svým známým jsem společnost Amond doporučil a všichni mi za to děkovali. O servis automobilů, o prodej Volkswagen a nejrůznějších doplňků se zde stará celkem 60 zaměstnanců. Všichni mají perfektní přístup k zákazníkům, což si ještě vylepšují a ověřují na různých školeních. Stejně tak si neustále zdokonalují svou technickou a odbornou vyspělost.

01_isStartPage

Sám jsem vystřídal již několik automobilů, z nichž se většinou jednalo o Volkswageny. V průběhu roku 2014 jsme netrpělivě čekal na zcela nový typ Volkswagen Passat, jelikož můj dosavadní Passat měl již své odježděno. Nakonec jsem se stal na začátku letošního roku jedním ze šťastných majitelů. Nyní už i můj Passat B8 mne přesvědčuje o svých mimořádných kvalitách, od komfortu, technického provedení až po bezpečnostní prvky a nízkou spotřebu paliva.

pl3476_front

V oblasti bezpečnosti oceňuji celou řadu pokrokových asistenčních systémů a nejrůznějších technických inovací, kterými se liší od svých předchůdců. Uchvátilo mne také několik variant předních LED světlometů, mezi kterými jsem si mohl vybrat. Výborný je rovněž průhledný displej HUD, nebo Emergency Assist, který vůz v nouzové situaci bezpečně zastaví. Na spotřebě paliva, ale také na jízdních vlastnostech a vynikající ovladatelnosti se pozitivně projevuje kromě jiného snížená hmotnost údajně až o 85 kg.

01_tr1634_start

Jelikož se svou rodinou jezdíme rádi na dovolené automobilem, mile nás překvapuje v porovnání s naším starým Passatem více místa pro cestující i větší zavazadlový prostor. Prostě Volkswagen Passat B8 je vozem nové generace a ideálním rodinným automobilem.