Praha je hlavní město České republiky. Jako důležitá světová metropole musí vykazovat nadstandardní služby jejím obyvatelům i návštěvníkům. Mezi základní předpoklady nadstandardu patří půjčovna aut. Ptáte se proč? Pohodlí, které půjčovna skýtá, je určující hlavně pro návštěvníky, tedy pro turisty. Turismem se rozvíjí povědomí o naší republice a zároveň se zvyšuje i její ekonomická pružnost. Pro businessmany je samozřejmostí jezdit v cizích městech auty z půjčoven. Takže i v tomto směru se musí Praha držet světového standardu.

Velký výběr zaručen

Autopůjčovna Praha nabízí velký výběr kvalitních vozů, jejichž značky budí celosvětově úctu. Samozřejmě není výběr omezen pouze na vozy první třídy, ale i na ty „obyčejné“, kde najdete pohodlí snoubené s klidnou jízdou bez zbytečného upozorňování na vytříbenost svého vkusu. Smluvní podmínky nabízí autopůjčovna vstřícné a bez zbytečných podsmluv a jejich doplňků. Vedle velkého výběru automobilů na Vás čeká i příjemný personál, který se dokáže dorozumět se zákazníkem v hlavních světových jazycích. Perfektní vystupování personálu následuje výhodná lokace autopůjčovny.

Nadstandardní služby

Autopůjčovna Praha mimo jiné výhody (neomezené kilometry, autosedačka zdarma, dálniční známka, a další) nabízí také řešení nepohodlné situace jak se dostat z pražského letiště Václava Havla a zpět. V rámci pronájmu Vám přistavíme zapůjčené vozidlo z naší autopůjčovny zdarma v Praze a blízkém okolí a také právě na pražské letiště Václava Havla.

S automobilem za poznáním České republiky

Turisté oceňují naši nabídku propůjčení spolehlivého vozu, pokud si krásu naší vlasti chtějí prohlédnout sami. Česká republika, to není jen Praha, ale i další nejroztodivnější přírodní a architektonické skvosty, nemající ve světě nápodoby. Vzpomeňte jen Českého Krumlova, který je tak houfně navštěvován turisty z Asie. Půjčovna aut Praha nabízí k průzkumu na vlastní pěst automobily spolehlivé, rychlé a přitom natolik pohodlné, že ani vlastním autem byste se neprojeli lépe.

Takže stačí mít po ruce platný řidičský průkaz, chuť se projet naší republikou a čas k tomu určený a můžeme navázat jistě k oboustranné spokojenosti vedoucí spolupráci. Autopůjčovna Vám zajistí automobil, ať už jste businessman či prostý návštěvník, jistě budete nanejvýše spokojeni.