Celá řada motoristických nadšenců si ráda svůj automobil vylepšuje různými doplňky. Pokud se navíc jedná o jejich praktickou funkci, jedná se o ideální nákup. Takovéto praktické autodoplňky nabízí slovenský obchod Belbro. V jeho sortimentu najdete věci, kterými své vozidlo nejen vylepšíte, ale také vám velice pomohou svou praktickou využitelností.

Vaničky do kufru

Společnost Belbro s.r.o. nabízí motoristům prodej vaniček do kufru. Jedná se o gumové vany do zavazadlového prostoru, které jsou vyrobeny přesně na míru konkrétního typu a modelu automobilu. Význam gumových vaniček spočívá v ochraně celého zavazadlového prostoru před špínou z nečistého nákladu, před mechanickým poškozením a jinými nepříznivými vlivy. Nemusíte se obávat ani případného rozlití jakékoliv převážené tekutiny, neboť vanička má vyvýšený okraj o 3 cm. Gumové vaničky do kufru značky REZAW-PLAST jsou odolné vůči chemikáliím, propíchnutí, roztrhnutí či poškrábání.

Jaké jsou hlavní výhody?

  • Díky protismykovým prvkům se nemůže v prostoru kufru pohybovat nejen celá gumová vanička, ale ani převážený náklad
  • Montáž gumové vaničky do kufru je naprosto jednoduchá a rychlá, neboť vanička značky REZAW-PLAST je zhotovena přesně pro určitou značku a typ vozidla
  • Gumová vanička umožňuje snadnou údržbu kufru a udržuje v něm čistotu

Zimní clony do masky

Tento praktický prvek oceníte zejména v mrazivých zimních podmínkách. Pokud jezdíte autem denně, tak se rozhodně vyplatí koupit zimní clony do masky. Jejich účelem je zabránění ofukování motoru a chladiče automobilu studeným vzduchem. Tím zimní clony přispívají k rychlejšímu ohřátí motoru, který se tak dostane dříve na potřebnou provozní teplotu. Topení se tak aktivuje mnohem dříve, než bez clony, což je u vznětových motorů velkým benefitem. Zimní clony jsou zhotoveny na míru jednotlivým značkám a typům aut.