Auto Kadlec, čili autoservis Ostrava si získává již od roku 1999 stále více spokojených zákazníků. Je to hlavně díky profesionálnímu přístupu, odborným znalostem, které si mechanici průběžně rozšiřují a moderními pomůckami včetně diagnostických přístrojů.

Autoservis Ostrava poskytuje svým zákazníkům kompletní služby od mechanických prací, přes elektroniku, pneuservis až třeba po přípravu vozidla k technické prohlídce. Pokud by vaše auto neprošlo STK, odstraní autoservis všechny nalezené závady. Efektivnější však je příprava vozu před návštěvou ve STK. Autoservis auto odborně prohlédne, po konzultaci s vámi uvede vše do pořádku a po projití STK vám vozidlo v pořádku předá.

1

Zvláštní službou je i poradenství při koupi ojetého vozidla. Zákazník si v autoservisu může domluvit ještě před zakoupením vozu v autobazaru jeho prohlídku včetně provedení diagnostiky, takže se předem dozví o celkovém stavu kupovaného vozidla včetně ceny případných oprav.

Autoservis Ostrava se nespecializuje pouze na určité značky vozů, ale provádí servis všech osobních a dodávkových automobilů. Mnozí řidiči ani netuší, že motor jejich auta se po čase zanáší karbonovými usazeninami vznikajícími při spalování paliva a částečně i maziva. To má pak za následek snižování výkonu motoru a zvýšení spotřeby paliva. Tato vada se odstraňuje dekarbonizací, čili odstraněním usazenin. K dalším službám patří kontrola a doplnění náplně klimatizace, při které se odsají staré zbytky chladiva a provede vakuový test účinnosti klimatizace. Tento postup se aplikuje v autoservisu Ostrava i u nákladních aut, autobusů a ostatních strojů podle požadavků zákazníků.

2

Kromě běžných mechanických oprav, karosářských prací včetně využití rovnacího rámu, diagnostiky nebo pneuservisu, si v autoservisu Ostrava můžete nechat vyměnit čelní sklo, seřídit geometrii a světla, nebo odborně namontovat tažné zařízení, couvací senzory, handsfree, autoradio a jiné doplňky. Na všechny práce má autoservis Ostrava k dispozici moderní zařízení, ke kterým patří například diagnostiku Delphi a TS-PRO a další přístroje