Každý motorista ví, u nového auta klesá jeho reálná hodnota o několik tisícovek již při výjezdu z bran prodejny. Proto roste počet zájemců o ojetá vozidla, která vyjdou mnohem levněji. A pokud jde o známé značky, které jsou zárukou kvality a spolehlivosti, roste zájem mezi zákazníky autobazarů ještě více.

Na tento výrazný trend reagovala v letošním roce společnost Auto OPAT, která svou dosavadní činnost posílila právě v oblasti nabídky a prodeje ojetých vozidel. Největší důraz přitom klade na roční vozy v programu ŠKODA Plus. V sousedství svého stávajícího autoservisu a autosalonu ŠKODA v Nupakách u Prahy proto firma vybudovala architektonicky navazující čtyřpodlažní budovu. To umožnilo rozšířit výstavní plochy, na kterých je nyní nabízeno k okamžitému prodeji na 300 vyzkoušených a pod záruku spadajících ojetých vozů.

as

Tato výrazná proměna znamená pro zákazníka mnoho pozitivního:

  • příjemné a pohodlné prostředí v zastřešených zcela nových prostorách
  • velký výběr mezi 300 ojetými a ročními vozidly převážně značky ŠKODA
  • vozidla jsou téměř nová, neboť 150 aut je ojetých, ovšem ve výborném stavu a 150 je ročních vozů, což jsou skoro nová auta s najetými maximálně 30 tisíci kilometry, prodávaná se slevou až 55% z ceny původní
  • jistotu garance nákupu vozů ověřených programem ŠKODA plus
  • k dispozici je autorizovaný servis ŠKODA a Volkswagen přímo u autosalonu Auto OPAT. Zákazník má jistotu, že o vozidla je odborně postaráno a po zakoupení může i nadále využívat servisních služeb autosalonu
  • snadná dostupnost, jelikož nový autosalon je hned u stávajícího showroomu u dálnice D1 – v Čestlicích-Nupakách a otevřeno je denně od 8 do 20 hodin.

Chvíle strávené výběrem vhodného auta a jednáním o financování a dalších podmínkách prodeje si můžete vy, nebo váš partner zpříjemnit prohlídkou výstavy Grand Prix Auto Opat, jejíž expozice obsahují fotografie tří významných českých fotografů specializujících se na auto-moto.

a

Velkou výhodou pro zájemce o ojeté vozidlo zakoupené v autosalonu OPAT je skutečnost, že firma je partnerem programu ŠKODA Plus, díky čemuž může mít absolutní jistotu, že ojetá vozidla všech nabízených značek jsou ověřená a v perfektním technickém stavu. Nejčastěji se jedná o vozy Škoda Octavia a Fabia. Značný zájem je také o ojetiny škodováckých modelů Superb, Citigo a Roomster. Autosalon OPAT ovšem nabízí i jiné značky, jako je Volswagen, BMW, Audi a další.

13177422_549126541925626_7527353797402907164_n

Jelikož Autosalon OPAT svou nabídku pravidelně aktualizuje, můžete si vybírat v on-line nabídce kvalitních a spolehlivých ojetin po celý týden včetně sobot, nedělí i svátků.

Více informací se dočtete zde: https://www.autoopat.cz/autosalon-autobazar/