Toužíte po lépe placené práci? Pokud máte dobrý vztah k řízení, staňte se profesionálním řidičem. V České republice je obrovská poptávka po řidičích kamionů. Chybí jich více než pět tisíc a vy se díky rekvalifikaci můžete připojit do jejich řad. Rekvalifikační kurzy pro budoucí kamioňáky zajišťuje například renomovaná autoškola Praha – Autoškola KING. Rekvalifikace se týkají výuky a výcviku skupin C (nákladní automobily), D (autobusy) a E (přívěsy), profesního průkazu řidiče a libovolného oprávnění učitele autoškoly.

Rekvalifikace pro řidiče autobusové a nákladní dopravy

Zvýšená poptávka po řidičích není jen v segmentu nákladní dopravy. Chybí také řidiči autobusů. Ať už si nakonec vyberete řidičský průkaz na jednu či druhou skupinu, potřebné znalosti získáte díky rekvalifikačním kurzům, které probíhají v Praze. Po jejich úspěšném absolvování se stanete řidičem autobusu nebo nákladního automobilu. milujirizeni.cz_autoskolaking_cz_01

Rekvalifikace pro učitele v autoškole

Možná máte vztah k řízení a zároveň byste své zkušenosti rádi předali dalším lidem. V tom případě vás bude zajímat, že množství autoškol hledá profesionálně vyškolené instruktory. Nedostatek kvalifikovaných řidičů vyústil do situace, kdy řada autoškol nestíhá pokrýt zvýšený zájem žadatelů. V Autoškole KING se můžete přihlásit také do rekvalifikačního kurzu, který vám pomůže k získání práce v autoškole.

Proč byste měli absolvovat rekvalifikaci právě v Autoškole KING?

Autoškola KING úzce spolupracuje s Úřadem práce ČR a Ministerstvem práce a sociálních věcí. V autoškole pracují speciálně vyškolení profesionálové s perfektním přehledem v aktuálních předpisech a vyhláškách Ministerstva dopravy. Autoškola garantuje, že ceny kurzů jsou konečné a v průběhu konání se nezvýší. Za své peníze absolvujete vysoce kvalitní kurz, díky kterému získáte potřebné znalosti a kvalifikaci. Další informace o autoškole a možnostech rekvalifikace najdete na www.autoskolaking.cz.