Nemáte rádi couvání? Příliš velké množství autonehod vznikne právě při couvání. Mnohdy se jedná o složitý manévr, který není lehké zvládnout. Na trhu však existují couvací kamery, které udělají z celého procesu couvání jednoduchou záležitost.

Většina vozů není dobře přizpůsobena k přehlednému couvání. Nejnebezpečnější jsou couvání na místech, kde je neustále provoz. Během chvilky může ve vašem směru jet vůz nebo se za vozem mohou objevit lidé. Nepříjemné vykrucování hlavy, otáčení a sledování všech zrcátek následně zprotiví každou jízdu. Couvací kamery jsou proto ideálním řešením.

couvaci-system1

Samotná kamera se vždy umístí na zadní část vozu a řidič následně sleduje její displej, který se nachází přímo na palubní desce. Jelikož řidič vidí kompletně celý zadní prostor, tak se nemusí ničeho obávat. Kamera se stane jeho třetím okem a bude mu pomáhat za každé situace. Na trhu se vyskytuje mnoho kamer od mnoha výrobců. V rámci nejvyšší kvality a nejnižší ceny bodují na všech frontách couvací kamery Conrad a to i z hlediska velmi snadné instalaci a okamžité dostupnosti.

couvaci-kamera5

Mnoho řidičů si mysl, že jsou takové kamery drahé, ale opak je pravdou. Každá bezdrátová couvací kamera je rychle nainstalovaná a okamžitě po instalaci plní svojí funkci. Pro majitele SUV, dodávek, pickupů, karavanů nebo nákladních vozů, by měly být samozřejmostí, jelikož jsou jejich možnosti při couvání velmi omezené a prostor za zadní částí vozu nikdy nemohou mít stoprocentně pod kontrolou. Bezdrátová couvací kamera s monitorem stále ukazuje, co se za vozem děje a řidiče už nebude muset trápit noční můra, že při couvání vběhne za vůz malé dítě.

wifi-kamera3

Kamery jsou velmi malé a skladné. Pokud má řidič strach z krádeže, tak si může pořídit nenápadné couvací kamery zabudované v rámečku pro SPZ. Pokud patříte mezi zodpovědné řidiče a couvací kameru ještě nemáte, tak byste její nákup měli zvážit, jedná se o důležitý bezpečnostní prvek. Bezdrátová couvací kamera se stane vaším nenahraditelným pomocníkem na cestách.