O výhodnosti zapůjčení dodávky či mikrobusu snad nelze ani pochybovat. Soukromé osoby, nebo menší firmy, které potřebují odvézt nějaké zboží, materiál nebo drobný nábytek jen občas, si pro takové účely rozhodně nebudou pořizovat nové užitkové vozidlo, nebo si zbytečně rozšiřovat svůj vozový park, který jim pro běžný provoz stačí.

Vlastní vozidlo znamená zbytečné náklady na provoz, údržbu, servis, pojištění a u firmy ještě náklady na mzdu a pojištění řidiče. To vše můžete ušetřit, jelikož to za vás vyřídí půjčovna dodávek. Vám stačí si telefonicky nebo e-mailem objednat vybrané vozidlo, které si pak v dohodnutý termín v provozovně převezmete, případně se můžete domluvit i na jeho přistavení ve vašem bydlišti či sídle vaší firmy.

Za krátkodobý nebo i dlouhodobý pronájem dodávky či užitkového automobilu do 3,5 tuny zaplatíte bezkonkurenčně nízkou cenu. Europůjčovna Praha disponuje širokým vozovým parkem, ve kterém nechybí ani vozy stěhovací, chladírenské nebo mikrobusy. Půjčovna užitkových vozů značně rozšířila možnosti mnoha lidí. Získat velký vůz s dostatkem prostoru kdykoliv během roku je perfektní příležitost, jak přestěhovat velké množství objemných věcí za krátkou dobu, jak pohodlně dopravit zboží za klientem nebo prostě jak si užívat výhod, které malé osobní vozy nenabídnou.

Pokud máte potřebu si dodávku půjčit, nemusíte na nic čekat, stačí se obrátit na Europůjčovnu. Europůjčovna se stala hitem, obrací se na ní běžní lidé i firmy, aby si mohli půjčit dodávku a jezdit s ní v rámci celé EU. Už nemusíte být závislí na dopravě vašich přátel, na nutnost drahého pořizování nebo leasingu, nutnosti se obracet na stěhovací nebo dopravní společnosti.

S Europůjčovnou si vždy jen půjčíte užitkový vůz na potřebnou dobu a máte po starostech. Velmi příjemná je doba vyřízení celého půjčení, která je velmi krátká. Další skvělou zprávou je samotná cena zapůjčení, vozem můžete disponovat za minimální náklady a cestovat dle svého uvážení. Kromě dodávek se nabízí i možnost půjčení minibusů, které jsou zcela ideální například na rodinnou dovolenou. Ať už potřebujete užitkový vůz k pravidelným nebo jednorázovým účelům, Europůjčovna vám vždy nabízí možnosti rychlého a levného zapůjčení.