Obytné vozy ve výběru dovolené neomezují. Můžete s nimi poznávat krásy vlastní země, zemí zahraničních, či vyrazit za sportem, kulturou, nebo jiným poznáním. Co je ale dobré před samotnou cestou vědět? Například to, jaké typy vozů půjčovna obytných aut poskytuje. Jedná se o nové obytné vozy německých výrobců, které jsou kryté zárukou výrobce. Ta umožňuje bezplatnou opravu kdekoliv po Evropě, s využitím asistenční služby Fiat Camper Assistance.

Čím jsou vozy vybaveny?

Pronájem obytných aut do každého vozu umístil plynové topení s boilerem, ledničku s mrazákem, tříplotýnkový plynový vařič, kuchyňský dřez, umyvadlo, sprchu, chemické wc, měniče napětí, motorovou a nástavbovou klimatizaci, tempomat, bezpečnostní výbavu, navigaci a couvací kameru. Pronájem obytných aut zároveň do ceny nájemného zahrnul i českou dálniční známku, veškeré pojištění, daně a asistenční služby.

Jak dlouho vydržíte se zásobou plynu, vody a elektřiny?

Pokud se rozhodnete pro pronájem obytných aut, půjčovna obytných aut garantuje, že plné obsazení objemu vody v nádrži (tedy 120 litrů), vydrží dva až tři dny. Vodu je možné doplňovat a odpadní nádrž vyprazdňovat v kempech, na karavanových stáních a u čerpacích stanic. Dvě láhve propanbutanu jsou dostatečné i pro dvouměsíční cestování. Kapacita nástavbové baterie odpovídá dvěma až třem dnům v provozu. Pak stačí ujet několik desítek kilometrů, během kterých se baterie dobije, nebo vůz připojit k elektrické síti.

Půjčovna obytných aut maximální délku pronájmu nijak neomezuje, minimální délku pronájmu stanovila na tři dny.