Se dřevostavbami jakoby se roztrhl pytel. Zatímco dříve Češi vždy upřednostňovali zděné domy, díky novým technologiím výstavby se staly dřevostavby v mnoha případech jasnou volbou pro řešení rodinného domu.

Hlavním důvodem popularity je řada vlastností, které jsou v mnoha ohledech bezkonkurenční. I když zažívají dřevostavby obrovský rozmach, stále se najdou tací, kteří si pod dřevostavbou představí roubenku nebo dřevěný srub. Podíváme se tedy na dřevostavby trochu blíže.

Moderní dřevostavby

Moderní dřevostavby mají v podstatě stejnou podobu jako zděné domy a málokdo by poznal rozdíl. Pokud máte zájem o moderní dřevostavby, nehledejte zedníky, ale specializované společnosti jako Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., která se zaměřuje na levné dřevostavby.

MODERN1-3

Velkou výhodou dřevostaveb je nízká cena a rychlost postavení. Na stavbu není nutné čekat roky, dokonce i u velkých domů můžete bydlet do 3 měsíců. Dřevostavby jsou nízkonákladovým a ekologickým bydlením, které má velkou odolnost a životnost. Pokud si myslíte, že mají menší trvanlivost, než zděné domy, shlédněte ve vašem okolí dřevěné domy staré stovky let a pochopíte, proč se lidé opět vrací ke dřevu.

MODERN3-4

Řešení na klíč

Populární možností jsou dřevostavby na klíč, které se nabízejí v široké škále luxusních provedení, od menších bungalovů až po klasické velké domy pro větší rodinu. Nízká cena není jediný faktor, který ušetří vaší peněženku, dřevostavby mají inteligentní provedení izolace, díky kterému je dokonale eliminován únik tepla. To vám umožní ušetřit na energiích. Po všech stránkách se jedná o výhodný a příjemný způsob, jak zajistit skvělé bydlení pro sebe i celou rodinu.

MODERN12