Každý motorista se občas setká s problémem přepravit objemnější náklad, například na zahradu, nebo na stavbu. Vypůjčit si pro tento účel přívěsný vozík je sice také řešením, ovšem není nad to, mít vlastní přívěs a ještě k tomu vyrobený na míru podle vašich představ.

To není utopie, ani tím není míněno, že si vozík za auto vyrobíte sami. Stačí se obrátit na společnost Vezeko s.r.o., která vyrábí přívěsné vozíky ve Velkém Meziříčí, ovšem svá prodejní místa má ve všech krajích ČR a částečně i na Slovensku.

dv18srezervnmkolem

Díky několikaleté tradici a zkušenostem svých pracovníků se firma zaměřuje i na atypické přívěsy. Přívěsné vozíky může firma různě obměňovat podle požadavku a zadání zákazníků, takže si můžete vymyslet a nakreslit nejrůznější modifikace, jejichž realizace není pro pracovníky firmy Vezeko žádným problémem.

img_9843

Kromě běžných typů přívěsů patří mezi výrobky společnosti nejrůznější přívěsné vozíky, které byste v supermarketech těžko hledali. Vesměs se jedná o přívěsy do 3,5 t, které jsou určeny amatérům i profesionálům. Od běžných vozíků pro dům a zahradu jsou odvozeny přívěsy sklopné, skříňové, se spouštěcí nebo naklápěcí ložnou plochou, přívěsy pro přepravu aut, motocyklů, motokár, lodí nebo menších stavebních strojů, přívěsy pro přepravu koní a jiných zvířat a další.

nafukovaci-prives-04

Mnozí stánkoví prodejci či obchodníci mají někdy problém naložit do přívěsu všechno své zboží a přemístit se s ním do jiné lokality. I těmto požadavkům je firma schopna vyhovět „nafukovacím“ přívěsem. Nejedná se samozřejmě o žádnou nafukovací minihalu, ale o vtipný nápad, kterým jsou výsuvné boky. Plochu tohoto speciálního přívěsu je možné snadno rozšířit až na dvojnásobek původního rozměru. Málokdo na první pohled pozná, že se jedná o mobilní prodejnu, která se po uzavření a složení jednoduše za autem odtáhne na jiné místo vzdálené třeba desítky kilometrů.

Zákazníci velice oceňují službu, kterou je možnost vyzkoušet si v prodejních místech jakékoliv přívěsy, nebo přímo u výrobce ve Velkém Meziříčí vozík zhotovovaný na míru ještě před jeho dokončením a sdělit případné připomínky, které budou akceptovány. Rovněž si můžete připojování a jízdu s přívěsným vozíkem na místě nezávazně vyzkoušet, než s ním vyjedete do běžného provozu.