Tažné zařízení je praktická věc, kterou na svém vozidle uplatníte, i když nemáte vlastní přívěsný vozík. Pokud budete mít na svém vozidle tažné zařízení, není problém si přívěs vypůjčit. Tažná zařízení nejsou velkou investicí a lze si je snadno zakoupit za příjemné ceny.

Na stránkách online obchodu firmy VAMOT s.r.o. se dozvíte všechny potřebné informace. Firma prodává a montuje tažná zařízení všech homologovaných značek v souladu s příslušnou směrnicí EU. Nabízí širokou paletu tažných zařízení a jejich montáž provádí ve svých střediscích, rozmístěných po celé ČR. Najdete je jednoduše na mapce na webu společnosti, kde se vám po kliknutí zobrazí skupina montážních střediska a dále středisko ve vaší oblasti.

1303493213-18

 

Je to i příležitost pro autoservisy či drobné podnikatele, kteří se zabývají opravami osobních automobilů, aby se zařadili mezi ostatní montážní střediska a získali exkluzivní podmínky spolupráce. Firma jej ihned zaregistruje na Ministerstvu dopravy, takže pro zájemce odpadnou veškeré formality. Každému, kdo si objedná tažné zařízení prostřednictvím e-shopu, zašle firma doporučení na nejbližší montážní středisko v jeho okolí.

w6_-_uchycen_horizontln_automat_400

Tažná zařízení prodává firma VAMOT na všechny typy automobilů, které jezdí po našich silnicích. Není proto problém si koupit a nechat namontovat tažné zařízení na všechny typy Škodovek, Renaultů, Opelů, Fordů, Volkswagenů atd. Například tažné zařízení Ford je k dostání na Ford Escort, Fiestu, Focus a další typy Fordu za ceny od 1.700 do 1.900 Kč včetně DPH. Vybrat si můžete mezi různými typy tažných zařízení podle způsobu uchycení. Jedná se například o automat vertikální, což je holandský systém ACS, uchycení W1 na dva šrouby, W2 na čtyři šrouby atd.

cedule-prodejny_nahled_400_01

Firma je přímým dovozcem tažných zařízení značky STEINHOF a HAK-POL. V e-shopu se nemusíte předem registrovat, objednání je snadné a není nijak omezeno díky naplněným skladovým prostorám.

b_-_uchycen_na_4_rouby_400

Pro výběr tažného zařízení je rozhodující, jak často a k jakému účelu je budete používat a jaké provedení kulového čepu (pevné nebo odnímatelné) upřednostníte. Důležité také je, zda budete na tažné zařízení občas montovat nosič kol, zda budete používat nebrzděný přívěs do maximální hmotnosti 750 kg, nebo brzděný přívěs či dokonce obytný přívěs. Ať už chcete tažné zařízení Škoda, nebo jiné značky, vždy se pro vás najde ta ideální možnost.