Nikdo z nás nenosí na čele napsáno, jestli je dlužníkem nebo nikoliv, tato skutečnost může být často znepokojivá, jelikož se počet dlužníků stále hromadí. Pokud nevíte, jak poznat dlužníka, zjistíte to prostřednictvím přehledných registrů. Dlužnické registry online pomáhají rychle odhalit každého dlužníka a to díky kompletní evidenci.

5085117924_b0443693bc_b

Jsem dlužníkem

Pokud si nejste jistí, jestli sami nejste dlužníky, neměli byste zjištění této informace jakkoliv odkládat. Zjistit to můžete dokonce i online, internet představuje v tomto ohledu nedocenitelný nástroj, který rychle odkryje status dlužníka. Pokud dlužíte peníze již delší dobu, hrozí vám zápis v registru také. Být zapsán v registru, to není nic příjemného a obzvláště ne tehdy, pokud chcete žádat banku o půjčku. Do dlužnických registrů nahlíží většina bankovních institucí, a proto je vhodné zjistit, jestli v něm nejste. Jmenný registr dlužníků je pro mnoho lidí neznámý, ale bližší informace o něm najdou například na portálu Registrydluzniku.info, kde se nachází všechny podstatné informace na jednom místě. Najdete tam i kompletní přehled registrů.

5857387835_637b75b1cd_b

Kdo je dlužníkem

Registr dlužníků vám nemusí zjistit jen informace o vás samotných, u online registrů můžete snadno zjistit i jaké firmy, nebo jiné osoby, jsou dlužníky. Pak už budete vědět, jestli si na pomoc, či spolupráci, berete firmu, která je zcela v pořádku, nebo firmu, která je zadlužená a je na ní například vypsaná exekuce. Problematika dlužníků je často omílaná, ale málokdo se do ní zasvětí natolik, aby si zjistil, jestli je také v registru zapsán. Nejste jediní, kdo má možnost do registrů nahlížet, sledovat je mohou bankovní i nebankovní instituce, jejichž služeb využíváte. Informační portál je tu od toho, aby jste se dozvěděli potřebné informace a věděli, jak registry správně využívat.