Oplocení vašeho pozemku či budovy je nezbytnou součástí ochrany majetku. Nejenže plot plní svůj praktický účel, ale podílí se také na celkovém rázu pozemku. Jaký plot však vybrat k rodinnému domu, administrativní budově či průmyslovému areálu?

Zvažte své možnosti

Kovové ploty se vyrábějí v široké paletě provedení, které je vhodné k moderním stavbám, ale i ke klasickým budovám. Záleží jen na vašich designových preferencích, ale také finančních možnostech. Kovové ploty vynikají svou životností, bezúdržbovostí a můžete je pořídit v různém cenovém rozmezí. Kovový plot je kvalitní volbou oplocení vašeho pozemku, navíc jsou ploty dodávány s veškerým příslušenstvím, jako jsou plotové brány, pohony bran a ostatní prvky.

Vyberte si ten pravý plot

Aby plot korespondoval s celkovým rázem vašeho pozemku, vybírejte z nabídky kovových plotů. Jste-li náročným zákazníkem, který touží po moderním plotu s vysokou odolností, jistě ocení kovové ploty z řady PREMIUM. Jedná se o velmi kvalitně zpracované ploty, které vynikají vysokou odolností proti korozi a bezpečností při užívání. Řada EKOLINE nabízí ploty vhodné pro oplocení rodinných domů, ale i veřejných objektů. Plotové prvky jsou vyráběny z žárově cinkovaných ocelových profilů, které jsou odolné vlivům okolního prostředí. K moderní stavbě jistě oceníte kovové ploty řady TREND, které jsou vyrobeny z dutých ocelových čtyřhranných profilů a korespondují s moderním stylem staveb. Oceníte u nich právě zmíněný moderní vzhled a minimální nároky na údržbu.

Co dál?

Cenově dostupnější jsou kovové ploty řady BRILIANT, které vynikají dobrou dostupností díky nízké pořizovací ceně, navíc je jejich záruka na dobu až 10 let. Tyto druhy plotů jsou vhodné k oplocení rodinných domů, ale také parků či veřejných domů. Posledním typem jsou kovové ploty řady INDUSTRIAL, které se používají pro oplocení zejména administrativních budov, firemních sídel a průmyslových areálů. Veškerou nabídku plotů si můžete prohlédnout na moderní ploty kovové fotogalerie.18