Stále více lidí si uvědomuje, jak je krásné být svým vlastním pánem a podnikat. Podnikání přináší mnoho poznání a to nejen o trhu, ale také o financích a o vlastních schopnostech. Pravděpodobně jste si už všimli, jak populárním trendem se stalo zakládání vlastních společností.

Společnosti s ručením omezeným rostou doslova jako houby po dešti a zatímco dříve trh tvořili zejména živnostníci, nyní je to naopak. Důvodem jsou zákony, které výrazně zjednodušili založení a také společnosti, které samotný proces vyřídí za vás. Jednou z těchto společností je naše firma, která prostřednictvím portálu Zalozeni.cz nabízí možnost rychlého a levného založení společnosti.

Co pro vás založení společnosti bude znamenat

Jako podnikatelé vystupujete na trhu pod svým jménem. To v mnoha případech nepůsobí prestižně a mnoho společností odmítá se živnostníky spolupracovat. Založení firmy je významným krokem, se kterým zahodíte svojí starou identitu a stanete se jednatelem ve vlastní společnosti. Na trhu budete vystupovat jako s.r.o. a hrdě si můžete říci, že jste učinili důležitý krok ve svém profesním životě.

business-card-427513_960_720

Co je potřeba pro založení udělat

Pro založení s.r.o. je potřeba udělat jen 3 kroky. Prvním z nich je kontaktovat nás, následně vymyslet název a strukturu své budoucí společnosti. Zbytek už uděláme za vás a dokonce vám rádi pomůžeme i s názvem. Založení společnosti trvalo dříve i celé měsíce, s námi ji budete mít založenou do pouhých 10 dnů. Jen si to představte, že za necelé dva týdny se z vás stane majitel firmy, která už na trhu nepůsobí jako drobný článek, ale jaké vážená společnost, se kterou má každý zájem spolupracovat. Je jedno, v jakém oboru podnikáte, založení společnosti vás posune v kariéře dál. Společně se založením společnosti vám můžeme poskytnout i sídlo a to i přímo v Praze nebo v Brně. Nečekejte na vhodnou příležitost, vytvořte ji a začněte budovat úspěšný byznys.