Počet automobilů roste každým dnem, a proto jsou některé autoservisy zahlceny množstvím zakázek. Ani moravská metropole Brno není v tomto směru výjimkou. Perfektní služby, odbornou vyspělost, příjemné vystupování personálu i vynikající technické zázemí, to vše nabízí Autoservis Brno – Autodílny Kočer s.r.o., který najdete v brněnské části Ivanovice.

Díky modernímu technickému vybavení dílen, je autoservis schopen poskytovat jakékoliv i velice náročné servisní a opravárenské práce. Majitelé všech typů vozidel se mohou spolehnout, že jejich čtyřkolovému miláčkovi se dostane vždy náležité pozornosti. Autoservis zajišťuje pro motoristy veškeré servisní úkony, od přípravy auta na technickou prohlídku až po náročné opravy po havárii. Zkušení mechanici si poradí i s elektroinstalací a pomocí moderních diagnostických přístrojů vám perfektně vyladí motor. K samozřejmostem patří výměna provozních kapalin, kterou vám v autoservisu na základě objednání provedou i na počkání.

 renovace-veteranu-06

Jednou z mnoha služeb je i renovace veteránů. Často se mluví o zlatých českých ručičkách. V případě renovace veteránů Brno to platí beze zbytku. V žádném případě to neznamená podceňování schopnosti motoristických nadšenců vlastnících historické vozidlo. Ovšem ne každý má potřebné technické zázemí a možnost sehnat příslušné náhradní díly. Právě pro takové zájemce je tu renovace veteránů Brno, která je součástí Autodílen Kočer. Provádí veškeré opravy, repase a úpravy historických vozidel, od karosářských prací, přes opravy a repase nejrůznějších dílů, renovace motorů, převodovek, podvozků a dalších částí.

 renovace-veteranu-10

Aby váš veterán působil dokonalým dojmem a nelišil se ani v těch nejmenších detailech od původního stavu, jak jej znali kdysi první majitelé, věnuje se autoservis renovaci veteránů s nadšením a úctou k práci našich předků. Znamená to i schopnost sehnat jakýkoliv původní náhradní díl, nebo jej upravit se vší dokonalosti do podoby originálu, zajistit profesionální čalounění, pískování poničených částí a jejich lakování, chromování, zinkování a další úkony. Na všechny práce je pochopitelně poskytována záruka, neboť pro mechaniky je renovace veteránů koníčkem, na který jsou pyšní.

 DSC02954

Ceny za renovace veteránů se vždy stanovují individuálně a jejich výše závisí na mnoha okolnostech. Především na stavu vozidla, na tom, zda se jedná o úplnou nebo jen částečnou renovaci, zda má zákazník své náhradní díly, nebo je obstará autoservis, a samozřejmě na tom, co všechno zákazník požaduje.

 DSC02917

Pracovníci autoservisu Brno mají s veterány dlouholetou zkušenost, a proto se na ně můžete obrátit s jakoukoliv žádostí, a to i s přáním, aby vám poradili při koupi historického vozidla, které si vyhlédnete. Pokud jste si zvolili pro nákup autobaterie Brno, zde je pořídíte za skvělou cenu. Nezáleží na tom, zda se jeho renovaci budete věnovat sami, nebo svěříte svého nově pořízeného veterána do rukou odborníků v Autoservisu Brno, kteří celý průběh renovace zdokumentují a při převzetí automobilu od nich obdržíte fotografie nebo CD.