Ne každá půjčovna aut nabízí zájemcům tak skvělé služby, jako JJ Rent Car Praha. Už jenom velký výběr aut známých i méně známých značek je zárukou toho, že si zde vybere každý takový vůz, který mu bude vyhovovat po všech stránkách a splní přání nejednomu motoristovi.

Vždyť svézt se například ve vlajkové lodi mladoboleslavské Škodovky, kterou rozhodně je dokonalý Superb, je požitkem. V málokteré jiné půjčovně aut si také můžete vypůjčit Teslu, což je nejlepší elektrické auto současnosti. Poskytuje jedinečný komfort, dosahuje rychlosti až 200 km/hod. a jelikož cena tohoto vozidla je prozatím vysoká, půjčovna aut Praha umožňuje každému vychutnat si jízdu skvělým autem a udělat si vlastní představu o budoucím trendu v automobilovém průmyslu.

2

Proč právě tato půjčovna?

Půjčovna J&J Rent Car Praha je správná volba ze tří hlavních důvodů:

  • dobré ceny a individuální nabídky. Vypůjčení auta v této půjčovně není drahou záležitostí a pokud zvolíte dlouhodobý pronájem vozidla, autopůjčovna Praha vám vytvoří individuální nabídku s velmi výhodnými podmínkami
  • provozní doba je od pondělí do pátku od 8 do 18 hodin a v sobotu od 9 do 13 hodin. Vybrané auto si můžete nechat přistavit v Praze za paušál 400,- Kč + DPH
  • pestrý výběr aut z vozového parku, který zahrnuje velmi levné vozy i ty nejluxusnější. Všechna vozidla jsou v perfektním technickém stavu, neboť procházejí pravidelným servisem.

3

Podmínky zapůjčení

JJ Rent Car Praha, kterou najdete v Kolbenově ulici v Praze 9, umožňuje používat auta po předchozí dohodě i na cesty do zemí EU. Při řešení případných pojistných událostí se vychází z ceníku dané pojišťovny. Kauce i samotné nájemné na celou dobu pronájmu se platí při převzetí vozidla. K zapůjčení auta stačí následující:

  • Fyzická osoba musí složit kauci stanovenou podle typu vozidla a předložit občanský průkaz, řidičský průkaz a platební kartu.
  • Podnikatel nebo firma předloží vedle výše uvedeného ještě výpis z obchodního rejstříku.

4

Doplňkové služby

Za mírný poplatek lze využít i doplňkových služeb jako je zapůjčení navigace, dětské autosedačky, střešního boxu nebo využít asistenci plus. Firmy mohou využívat bezhotovostního platebního styku, věrnostních programů a dalších benefitů pro stálé zákazníky.