Potřebujete si zajistit nákladní auto a mít jistotu nízké ceny? TIR centrum je největší bazar nákladních automobilů a kamionů v ČR. V jeho katalogu najdete široký výběr ojetých nákladních vozů nad/pod 7,5 tuny. Bazar ovšem nabízí nejen nákladní auta, ale také tahače návěsů, sklápěče, kamiony a další nákladní techniku značek MAN, Mercedes-Benz, Volvo, Iveco, Schmitz, Tatra, DAF a dalších.

Všechna auta procházejí technickou kontrolou, která je zárukou jejich bezvadného stavu. TIR centrum vás ovšem zbaví i zbytečných starostí s prodejem vašeho ojetého nákladního auta, užitkového vozidla či kamionu. Výhodou je, že si sami určíte cenu a bazar se postará o vše potřebné v rámci komisního prodeje. Profesionální postup a bohaté zkušenosti z oblasti nákladních vozů, což je pro bazar nákladních vozidel v Praze samozřejmostí, zvýší vaše šance na úspěšný prodej za dobrou cenu na maximum.

ABTIR1861_58

Výhody prodeje

  • pojištění vašeho vozidla na ploše autobazaru je zdarma
  • po dohodě si své vozidlo můžete kdykoliv vyzvednout
  • vaše vozidlo bude dokonale vyčištěno a nafoceno
  • bazar využívá inzertní servery po celé Evropě, což zvýší vaši šanci na prodej
  • veškeré náležitosti spojené s prodejem vyřídí za vás
  • za poskytnuté služby platíte pouze v případě úspěšného prodeje
  • provize činí pouhá 3 procenta z prodejní ceny vozu
  • peníze za prodej obdržíte max. do 7 dnů od prodeje a odhlášení vozu

ABTIR1886_29

Další služby

Bazar nákladních vozidel nabízí nejen výkup a prodej nákladních a užitkových vozů nebo kamionů. Zabývá se také přepravou a odtahem nákladních vozů, stavebních strojů a strojů na zemní práce a výjimkou nejsou ani kamiony. Tuto službu mohou využívat výrobci, logistické firmy nebo přepravci. Přeprava je využívána v případě poruch a nutnosti odtahu do servisu.

ABTIR1884_4

Bazar zajistí pojištění přepravovaného nákladu v jeho plné hodnotě. Řidiči jsou důkladně proškolení profesionálové, kteří k odtahu a přepravě využívají pravidelně servisované tahače a podvalníky značky FGM. Základem spokojenosti zákazníků je individuální a flexibilní přístup k nim a problémem není ani výjezd za hranice ČR. TIR centrum je také specializovanou půjčovnou nákladních a užitkových vozů všech typů včetně přívěsové a návěsné techniky. Výhodou je neomezenost času, počtu najetých kilometrů a kompletní pojištění všech vozidel i pronajímané techniky.