Autorádio 2DIN je v současnosti u motoristů oblíbené. Internetový obchod TonyStore jich nabízí celou řadu. 2 DIN autorádia se od běžných typů odlišují především svou velikostí. Ta je oproti tradičním modelům hned dvojnásobná. 2DIN autorádia mají více funkcí. K nim patří třeba GPS navigace nebo dotyková obrazovka. 6,2 palcovou disponuje model 2 DIN univerzálního autorádia.

Z dalších funkcí stojí za zmínku DVD, CD, MP3, WMA a FM tuner. Toto autorádio je vybaveno také handsfree, IR dálkovým ovládáním a Bluetoothem. V nabídce tohoto internetového obchodu však najdeme také speciální modely OEM. Ty přesně zapadnou do otvorů v palubní desce. Dotykový displej s ovládacími tlačítky na volantu představují špičkový komfort. Sedmipalcový model určený pro vozy Škoda, Volkswagen a Seat nabízí svému majiteli DVD, CD, MP3, FM tuner a RDS. Tento šikovný výrobek disponuje také Bluetoothem a handsfree.

_vyr_131

 

Jeho součástí je rovněž 2 X micro SD slot a USB input. Samozřejmostí je software v českém jazyce. Pro již zmíněné automobily lze využít také větší 8´´ model. Rovněž i on je vybaven Bluetoothem, handsfree, navigací, DVD, CD, MP3 a RDS. Toto autorádio obsahuje 2 X micro SD slot. Pro Octavii se dodává speciální model se sedmipalcovým displejem. Jeho vybavení je podobné jako u předcházejícího typu. Navíc tady najdeme CANBUS. Majitelům vozidel Ford Focus, Mondeo a Galaxy je určeno speciální rádio se sedmipalcovým displejem. Dodává se v černé barvě. Pro stejné automobily se vyrábí také stříbrný telefon rovněž se sedmipalcovým displejem.

2 DIN autorádia s navigací

Mnohá 2DIN autorádia obsahují navigaci. Ta se motoristům rozhodně bude hodit. Dnes jsou již taková autorádia cenově dostupná. Modely s navigací lze použít také ve starších vozidlech. Autorádia již dlouho neslouží pouze k poslechu rozhlasových stanic. Najdeme u nich také přehrávače DVD, CD a MP3. Moderní autorádia jsou často vybavena také USB slotem. Často jsou vybaveny také Bluetoothem a handsfree.

_vyrp12_153

Autorádia 2DIN jsou již standardem

Autorádio 2 DIN se stává čím dál více standardním vybavením našeho vozidla. S rozvojem moderních technologií již neslouží pouze k poslechu. Řidiči ocení především zabudovanou navigaci. Internetový obchod Tonystore kromě široké nabídky moderních autorádií nabízí také nejrůznější příslušenství. K dobrému upevnění poslouží redukční rámečky. V e – shopu je najdeme k většině běžně prodávaných vozů. Protože zdaleka ne všude je kvalitní signál, může se hodit anténní zesilovač. Mezi další příslušenství patří napáječe antén a slučovače signálu. V tomto internetovém obchodě se prodávají také parkovací kamery. Tato užitečná pomůcka omezuje možnost nárazu při couvání. Ideální je zejména v přeplněných městech, kde bývá mnohdy problém najít volné parkovací místo.