Plánujete delší jízdu, a to třeba na dovolenou? Pokud je tomu tak, je třeba váš automobil nejenom prohlédnout po technické stránce, ale je třeba zaměřit se i na celkovou pohodlnost vaší jízdy. Pokud nemáte klimatizaci a spoléháte jenom na otevřená okénka, pomohou vám deflektory oken. Jednoduché zařízení, které však dokáže eliminovat nadměrný hluk profukujícího vzduchu, stejně jako eliminuje to, aby se do prostoru vozu dostával velmi silný proud vzduchu. Na delší cesty jednoduchá pomoc, která rozhodně není nijak výrazně drahá. Přesvědčte se o tom i vy sami.

2

Myslete na pohodlné sezení

Při delší jízdě pamatujte na to, že budete ve vaší sedačce sedět třeba i několik hodin. Je proto dobré myslet na to, aby to bylo sezení pohodlné. Jedině tak máte jistoty, že:

  • Se budete cítit pohodlně
  • Nebudete zažívat pocitu únavy
  • Se budete soustředit jenom na jízdu

Základem jsou samozřejmě kvalitní sedačky. Pokud ty vaše už s ohledem na pohodlnost nijak nevynikají, nebo je chcete určitým způsobem vylepšit, pomohou levné potahy do auta. Ty jsou možností, jak i pohodlnou jízdu zajistit v podstatě za pár korun. Současný trh je navíc natolik široký, že můžete jít jak cestou unikátního designu, tak samozřejmě můžete jít také cestou provedení, kdy lze zvolit jak typ určený přímo pro váš automobil, tak i typ, který lze označit jako univerzální.

_vyr_215practic

Zamezte prokluzování vaší obuvi

To, že na řízení je ideální mít výhradně jenom pevnou obuv, to je naprosto základní poučka, kterou by měl znát každý řidič. Co je také dobré znát, to je i informace o tom, že ta by neměla na podlaze vašeho auta jakkoliv klouzat. Pokud toto chcete eliminovat, rozhodně vás potěší další celkem levný doplněk. Je to široká nabídka gumových autokoberců, která je možností toho, jak problém hravě vyřešit. V tuto chvíli můžeme objektivně říci, že vaše auto je na delší jízdu bez problémů připraveno a vy můžete vyjet kamkoliv.

vtvauto_detail_gh_1