Jste majitelem dokonalého vozu? Že ne? Pak jistě využijete naše tipy na vylepšení, díky kterým se váš vůz k tomu vysněnému přiblíží. Čtěte zajímavé a nijak drahé tipy na ‘’tuning’’ auta.

Většina řidičů se především kvůli financím svého vysněného vozu nikdy nedočká. Jste-li i vy motorista, který touží po ideálním autě, ale ještě se hod nedočkal, pak právě vy využijete naše tipy na vylepšení svého současného automobilu.

OXIGIN_18_CNGPHD1384904729528bf81970044

Tipy na rychlé, poměrně levné a jednoduché vylepšení a tuning auta

Jak udělat i ze staršího auta vytuněnou káru? Dejte na naše doporučení a své auto vylepšete těmito detaily.

1. Led světla na denní svícení

Led světla jsou aktuálně velice trendy, a to nejen v interiérech, ale především na autech. Změňte klasická potkávací a obrysová světla na LED osvětlení, které vypadá skutečně stylově a navíc má dlouhou životnost a nízkou spotřebu energie.

2. Zesilovač do auta

Zvuk motoru je pro vás rajskou hudbou? Někdy však ten pravý zážitek z jízdy umocní jedině hudba a pořádná aparatura. Díky zesilovači do auta získá poslech oblíbených songů ještě větší sílu!

3. Alu disky

Mezi další vylepšení automobilu patří designová vychytávka v podobě litých disků. Elektrony patří mezi žádané vylepšení vozu, které nejen pěkně vypadá, ale zároveň zlepšuje jízdní vlastnosti auta. Upoutejte pozornost alu disky při každé jízdě.

OXIGIN_14_B1384904231528bf627b7cb2

TIP! Alu kola originálních designů a vysoké kvality najdete u internetového prodejce mojeelektrony.cz

OXIGIN_18_CPPHD1384904629528bf7b58dcd3

4. Parkovací asistent

Málokterý starší vůz parkovacího asistenta má, přitom je to velice praktická součást výbavy. Usnadněte si parkování i v těch nejtěžších situacích. S parkovacím asistentem navíc nebudete muset trnout strachy, když své milované auto půjčíte partnerce na nákup.

Vylepšete své auto podle našich tipů a doporučení. Získáte tak obdiv, kamkoliv přijedete!