Dodávky jsou často využívaným typem vozidla při převozu většího nákladu zboží z místa na místo, hojně se používají i při stěhování. Pokud jste vlastníkem dodávky a ta právě pomalu začíná vypovídat své služby, nastává situace, kdy se rozhodujete pro koupi jejího náhradníka.

Nový vůz vyjde poměrně nákladně, proto pokud na něj zrovna nedisponujete finančními prostředky, je dobré se poohlédnout po ojetých vozech. Pro ojeté dodávky a jejich prodej provozujeme bazar, kde kromě jiného najdete také ojeté osobní automobily, ojeté nákladní automobily a ojeté užitkové vozy.

Jak postupovat při výběru ojeté dodávky?

Můžete si dodávky přijít prohlédnout osobně a vyzkoušet si jízdu s vybranými vozidly zdarma. Bazar, ve kterém dodávky vystavujeme, má následující zásadu: veškeré dodávky nikdy nepřesahují stáří vyšší, než je pět let. Vozový park pro dodávky i ostatní vozidla je postupně obměňován, proto se zastaralosti vozidel není třeba obávat.

Je možné provádět více způsobů platby?

Rozumíme tomu, že se jedná o větší finanční obnos najednou. Proto můžete kromě zaplacení celé částky pořídit dodávky na úvěr, ale také na leasing. Na původ vozidla je garantována stoprocentní doživotní záruka. Pokud se stane, že si dodávky již zakoupíte, ale nejste s vozidlem příliš kompatibilní, nebo v něčem nevyhovuje, můžete se na bazar znovu obrátit. Tyto situace jsou běžné, postupujeme dále na základě společné individuální domluvy.

Autobazar nabízí dodávky importované z Francie, Belgie, Rakouska a Německa. Přebíráme si na starost veškeré právní formality spojené s koupí dodávky, včetně právního zabezpečení. Co je důležité zmínit, že pokud si zákazníci koupí dodávky, je možné zařídit i jejich dovoz na předem sjednané místo, v rámci služeb, které autobazar poskytuje. Pokud byste měli zájem o pouhé jednorázové zapůjčení dodávky, i tuto možnost autobazar nabízí. Půjčení stačí vyjednat na základě telefonické domluvy.