Ostraváci jsou velkými patrioty, kteří na své hornické město nedají dopustit. Pozná to i každý návštěvník, který do Ostravy zavítá. Pokud se ve městě neorientuje a potřebuje se kamkoliv dopravit, je nejlepší volbou Levné taxi Ostrava. Jedná se o mimořádně výhodnou službu, díky které ušetříte, spolehlivě vás dopraví do jakéhokoliv místa ve městě i v jeho okolí a ještě se příjemně pobavíte se zkušeným a vstřícným řidičem.

Rovněž pro místní občany je taxi Ostrava ideálním řešením na cesty do zaměstnání, za nákupy či zábavou.

Co všechno taxi Ostrava zajišťuje

Jedinečná služba je určena pro partu lidí, kteří jedou na fotbal, nebo například za zábavou do legendární Stodolní ulice. V takových případech si mohou objednat přistavení vozidla až pro šest osob. Stejně tak se mohou využít například službu s názvem Drink servis a nechat se rozvést po skončení bujarého veselí do svých domovů. Taxi Ostrava zajišťuje i cesty mimo Ostravu a dokonce i do zahraničí. Při telefonickém objednávání si zákazník může s řidičem domluvit cenu, ale i výraznou slevu podle délky trasy a dalších okolností.

Další výhody

Firmám a stálým zákazníkům poskytuje Taxi Ostrava Centrum výhody při placení, kdy vystavuje zákazníkovi jednou za měsíc fakturu za služby poskytnuté během daného měsíce. Doklad může zákazník zaplatit hotově nebo platebním převodem. Pro manažery, podnikatele, ale i pro běžné lidi cestující na dovolenou je určena služba, kdy si mohou objednat taxi v předstihu několika dnů. Mohou se tak spolehnout na dopravu na nádraží či na letiště Mošnov bez zbytečných nervů a stresu, jelikož Taxi Ostrava Hlavní nádraží je bude kontaktovat dvě hodiny před odjezdem, nebo v čase domluveném při objednávání. Při cestě na letiště je nejlepší objednat si taxi den předem, ale není problém ani, když je to třeba hodinu před odjezdem.

Akce „7“

Jedinečnou výhodou pro všechny zákazníky je akce „7“, což znamená každou sedmou jízdu za cenu 100 Kč, nebo je 100 Kč odečteno z ceny jízdy. V tomto případě prostě požádáte řidiče o vydání kartičky s dobou platnosti 90 dnů od první jízdy, do které se jednotlivé jízdy zaznamenávají.