Také by vás zajímalo, čím to je, že popularita slevových portálů má neustále stoupající tendenci, a to samozřejmě co se týče i jejich tržeb? Obrovskému boomu se slovovým portálům dostalo již v roce 2001 a od té doby se spousta z nás naučilo nakupovat takto výhodně ve slevách a využívat slevové kupóny.

Cestujte „za babku“

Dovolená nebyla nikdy levnější. Teď už nemusíte celý rok škudlit, abyste si mohli dovolit odjet s cestovní kanceláří, ale vyberete si ze spousty nabídek zájezdů. Vycestujte poznávat krásy naší republiky, do zahraničí k moři či na hory – vše se slevou až 80 procent! A nemusíte se bát, že když koupíte pobyt ve slevě, budou služby pro vás omezeny – budete mít stejný servis jako ostatní hosté!

Finance vám zajistí portál Zonky.

Neupírejte si své koníčky

Ráda byste navštěvovala fitcentrum či taneční kluby ale nemůžete si dovolit každý měsíc kupovat permanentku? Spousta sportovišť ve vašem okolí nabízí levnější jednorázové vstupy či slevu na celé permanentky. Ať už se jedná o zumbu, posilovnu či kalanetiku – slevový portál nabízí prakticky vše.

Dopřejte si kosmetiku

Dbáte na svůj vzhled, ale masky si radši vyrábíte doma svépomocí, jelikož u kosmetičky je ošetření pleti pro vás příliš drahé? Stejně tak péče o vaše vlasy – i v tomto případě můžete finance hodit za hlavu a svěřit ji do péče odborníkům za skvělé ceny na tipli.cz .

Nakupujte jednoduše z gauče

Když se podíváte na slevový portál a uvidíte, kolik služeb a zboží je tam nabízeno – zkuste si představit, kolik obchodů a míst byste museli oběhat, než byste tohle všechno sehnali? Takhle všechno seženete z pohodlí domova na jednom ověřeném místě a navíc se slevami, které byste v kamenném obchodě jistě nedostali – a to je velká výhoda, nemám pravdu?