Užitkové vozy jsou nezbytnými pomocníky každé firmy, která se neobejde bez možnosti neustálého transportu s dostatkem úložného prostoru. Navzdory širokému trhu však mnoho firem jen složitě vybírá tu pravou nabídku, aby udělali výhodný a kvalitní nákup.

V ČR existuje v současné době velké množství prodejců, kteří nabízejí užitková vozidla, nákladní vozy a dodávky. Jedním z nich je i firma Primexplus, s.r.o., která ovšem vyniká jednak téměř patnáctiletými zkušenostmi s nákupem a dovozem vozidel ze zemí Evropské unie a dále prodejem nových vozidel značky Volvo, která je v tomto oboru světovým pojmem.

1

 

Společnost zaručuje kvalitu a spolehlivost všech dovezených vozů, jelikož žádné vozidlo nenakoupí a nedoveze do ČR, aniž by si pečlivě neprověřilo, zda se jednalo o prvního majitele nakupovaného vozu. Zrovna tak dbá na to, aby každé auto mělo servisní knihu a nebylo dosud havarované ani jinak poškozené. Každý zákazník firmy má tak naprostou záruku a jistotu v otázce původu vozidla, které kupuje a roku jeho výroby v systému CEBIA či CARDETEC.

3 (2)

Tyto skutečnosti jsou kromě jiných pádným důvodem, proč dát přednost kvalitnímu ojetému vozidlu před novým. Říká se, že když vyjedete s novým autem z bran prodejny, už v tom okamžiku ztrácí auto několik tisícovek na své hodnotě. Proto se vyplatí, pořídit si ojeté vozidlo, které je prodávajícím prověřené a může vám sloužit zrovna tak dobře, jako nové auto. Pokud potřebujete pro sebe či pro svou firmu užitkové vozidlo, je patrně trefou do černého Ford transit.

3

 

Na našich silnicích patří k nejrozšířenější a nejoblíbenější značce mezi užitkovými vozy, což svědčí jak o jeho popularitě, tak i o skvělých užitných a jízdních vlastnostech. Ford transit si můžete u firmy Primexplus ve Slaném pořídit za hotové i na úvěr, který vyřídíte na místě do 30 minut a odjedete s perfektním vozidlem, které vás uspokojí po všech stránkách. K jeho výbavě patří 6 rychlostních stupňů, ABS, elektrické ovládání oken a zpětných zrcátek, imobilizér, originál autorádio, otáčkoměr, posilovač řízení, senzor opotřebení brzdových destiček, tempomat, vyhřívané přední sklo, výškově nastavitelné sedadlo řidiče a další prvky, které zvyšují komfort i bezpečnost jízdy.