Prodat ojetý vůz přes inzerát je mnohem jednodušší, než se obracet na klasické instituce, jako jsou kamenné autobazary. Internetový autobazar nabízí široké možnosti vystavení inzerátu. Váš příspěvek uvidí více uživatelů za jeden den, než v kamenném autobazaru za celý měsíc. Prodejte váš ojetý vůz za jeden den. Online a z pohodlí domova.

Nastavte inzerát podle svých potřeb

Připravte si inzerát na míru. Vaše prezentace ovlivní, jak rychle se prodá váš vůz. Pro kvalitní vystavení vozu online, je zapotřebí několik věcí. Připravte si:

  • Kvalitní fotografie
  • Text, který prodá váš vůz
  • Kompletní informace o vozu

Fotografie prodávají váš vůz. Ojeté vozy online jsou přitažlivější, když je u nich zobrazena atraktivní fotografie. Připravte si tedy fotografie karoserie, interiéru a všech důležitých detailů, které mohou zajímat potencionální kupce.

Další důležitým bodem při prodeji vozu online je samotný text. Ten by měl obsahovat všechny podrobné informace o vozu. Jaký je jeho stav, kolik má najeto, jaký má typ motoru a další podobné informace. Pokud si připravíte kvalitní fotografie a text, vyhnete se kupcům, kteří nechtějí váš vůz, ale v neúplném textu si nemohou dohledat potřebné informace. Naopak s kvalitním textem vyfiltrujete jen ty kupce, kteří mají o váš vůz opravdový zájem.

Chcete si koupit ojetý vůz? Nastavte si filtry

Možná jste na druhé straně a potřebujete si pořídit vůz, abyste mohli dojíždět do zaměstnání nebo podnikat. Máte však specifické požadavky a nechcete se probírat celou řadou inzerátů? Nastavte si filtry. Chytré řešení, které vám zobrazí pouze ty inzeráty, které vyhovují vašim podmínkám. Zadat můžete typ karoserie, počet najetých kilometrů, kraj, stáří vozu a spousty dalších možností, které odpovídá vašim požadavkům a přáním.