Proč si pořizovat drahé nákladní auto, nebo jinou nákladní techniku, když si ji můžete vypůjčit. Odpadnou vám starosti s údržbou, sledováním servisních termínů, s placením pojištění a další záležitosti spojené s provozem vozidla.

Platí to jak pro firmy, tak pro fyzické osoby podnikající v nákladní dopravě. Velkou výhodou pro každého je, že se může plně soustředit pouze na své podnikání a nemusí se rozptylovat starostmi a péčí o auto. Pro všechny tyto zájemce jsou k dispozici nákladní vozidla, přívěsy, návěsy, ale také užitkové vozy. Ptáte-li se, kde můžete tyto služby nalézt, tak se jedná o ACTIR Půjčovnu v Praze na Černém Mostě.

Půjčovna nákladních aut vychází vstříc všem zájemcům, kteří si mohou nákladní techniku vypůjčit na dobu, kterou potřebují, a to bez omezení počtu najetých kilometrů. Můžete se přitom spolehnout na dokonalý technický stav všech vozidel i nákladní techniky, neboť půjčovna se ve svém areálu stará o veškerou nákladní techniku s maximální odbornou péčí a s pomocí moderních přístrojů. S vyhlédnutým automobilem můžete z půjčovny odjet a ihned jej využívat.

Široká nabídka nákladních vozů

Součástí ACTIR Půjčovny je také pobočka AC Dodávky, která nabízí prodej užitkových vozidel. Jedná se sice o použité automobily, ale jejich technický stav je perfektní. Na výběr jsou zde vozy osvědčených značek, které se na našich silnicích nejvíce vyskytují, jako například skvělý a praktický Ford Transit nebo Iveco Daily. Dále můžete v této pobočce levně a výhodně pořídit nákladní auta do i nad 7,5 tuny. Na veškerá vozidla zde nabízená, včetně tahačů, návěsů, přívěsů a jiné nákladní techniky, nemusíte mít ani potřebnou finanční hotovost, neboť můžete využít nabídky financování leasingem nebo úvěrem.

Užitkové vozidlo si samozřejmě můžete i vypůjčit, což je výhodné nejen pro fyzické osoby, ale i pro menší firmy, které nechtějí udržovat vlastní vozový park, nebo které potřebují užitkové vozidlo jen občas pro přepravu materiálu, zboží, či výrobků. Pronájem nákladní techniky či užitkového vozidla je výhodný pro nejrůznější účely. Ať už se jedná o občasnou přepravu těžších materiálů, o stavbu rodinného domu nebo třeba o dovolenou, na kterou se můžete vydat v užitkovém vozidle, které si převezmete v perfektním stavu, pojištěné a vybavené podle vašich požadavků. Pokud zjistíte, že vám pronajaté vozidlo plně vyhovuje a budete ho potřebovat pravidelně, můžete si je i odkoupit za výhodnou cenu.