Uvažujete-li o novém automobilu, za který byste nemuseli vydat horentní sumu a přitom mohlo spolehlivě sloužit celé rodině, zvolte Dacii. Značka Dacia se u nás stále více prosazuje a přispívá k tomu i největší autorizovaný prodejce vozů Dacia, kterým je Servis Dacia Praha. Najdete jej na adrese Helsinská 166/2 v Praze 5-Zličín.

1(1)

Autoservis vsadil na rumunskou automobilku Dacia proto, že se stala součástí francouzského gigantu Renault, který je zárukou nejen kvality a spolehlivosti, ale také šarmu a elegance jeho automobilů. Pokud k tomu připočtete bezkonkurenční poměr mezi kvalitou a cenou, snadnou údržbu a stále dokonalejší výbavu, není co řešit. Autoservis Dacia Praha má ve svém sortimentu pestrou škálu těchto stále oblíbenějších vozidel. Vybírat můžete ze všech aktuálně dostupných modelů a v servisu si můžete vybírat i z několika možností financování nového automobilu.

sandero_blue_big

 

Kromě lákavě nízké ceny se vozidla značky Dacia vyznačují překvapivě bohatou výbavou. Interiér všech modelů je prostorný a pohodlný, zavazadlový prostor má dostatečně velký objem a velice se zlepšila kvalita dílenského zpracování všech detailů. Zadní sedadla poskytují pohodlí třem dospělým osobám, případně se zde mohou umístit dětské autosedačky. Dvě z nich lze upevnit pomocí speciálních úchytů ISOFIX, které jsou zárukou naprosté bezpečnosti dětí. Automobilka Dacia vychází vstříc požadavkům zákazníků a po vzoru jiných renomovaných výrobců zvyšuje komfort uvnitř svých vozidel například instalováním odkládacích prostor, středové přihrádky na drobné věci, nebo úložnými kapsami ve všech dveřích.

duster_blue_big

 

Automobilka Dacia chytře vsadila na módní trend, kterým jsou terénní auta. Její v současnosti nejpopulárnější typ je SUV Dacia Duster. Vyniká vysokým podvozkem a velkými koly, což je ideální řešení na nekvalitní vozovky a nerovný terén. V porovnání s ostatními „esúvéčky“ je toto auto k dostání za bezkonkurenčně nízkou cenu.

lodgy_blue_big

 

Velkou oblibu si rovněž získala Dacia Lodgy, zejména díky prostornému a pohodlnému vnitřku a velkému objemu zavazadlového prostoru. Dacia Lodgy je určena především vícečlenným rodinám nebo firmám, jelikož v málokterém vozidle podobného typu se pohodlně vejde až sedm dospělých osob.

dokker_van_big

 

Pokud máte zájem o některý vůz značky Dacia, můžete si prohlédnout všechny vystavené automobily v prodejně a servisu Dacia v Praze-Zličíně. Ochotní pracovníci vám vysvětlí charakteristiky jednotlivých modelů a doporučí vám auto vhodné pro vaše potřeby. Patří k tomu i předváděcí jízda, během níž si můžete vybrané auto vyzkoušet v provozu a sami se přesvědčit o jeho vlastnostech. V případě zakoupení některého modelu Dacia budete moci využívat perfektního servisu, jelikož Autoservis Dacia v Praze-Zličíně disponuje špičkovou technikou a náhradní díly Dacia jsou mechanikům i zákazníkům k dispozici v potřebném množství.