Auta se dělí na ta, ve kterých se jezdí, a na ta, o kterých se sní. Abyste se v té druhé sortě mohli někdy projet, musel by se jedině záhadně objevit dosud utajený příbuzný, který na vás pamatoval ve své poslední vůli se sumou, jež čítá minimálně šest nul. Jinak totiž rozpočet na takový „povoz” představuje hodnotu vašeho rodinného kapitálu na několik příštích let.

Pane vám podobný automobil však říkat může. Alespoň na chvilku. Snadno si ho totiž půjčíte neboli pronajmete. S kým?

Co nabízí Dobrá autopůjčovna?

Dobrá autopůjčovna tu totiž není jen tehdy, když se vám vozidlo pokazí, takže náhradu nezbytně potřebujete, nebo by se zkrátka jednou za čas hodilo, třeba na stěhování, ale kvůli tomu si ho přece nebudete kupovat. Copak si pořizujete rovnou masokombinát, když jste dostali chuť na šunku?

Vraťme se ale zpět za volant. Za ním totiž budete sedět buď vy, abyste si mohli vyzkoušet všechny vlastnosti takového pronajatého auta na vlastní kůži, nebo náš řidič. Jeho služby vám zajistíme klidně na celý den. Takže můžete odjet třeba na víkend za hranice všedních dnů a vychutnat si, jaké to je, mít osobního řidiče. Nemusíte se starat ani o vyzvednutí vozu, jímž si ho převezmete do péče, a následné opětovné vrácení.

Kancelář naší půjčovny aut sídlí v Brně, ale druhou základnou jsou nám silnice. Přijedeme i s autem kamkoli za vámi, vy za služby zaplatíte, a po uplynutí doby pronájmu si ho zase odvezeme k nám. Bohužel, opravdu si ho nechat nemůžete. V rámci doplňkových služeb není překážkou ani půjčení a vrácení realizovat mimo naši pracovní dobu. Po vás budeme v průběhu celého procesu jen chtít, abyste měli platný řidičský a občanský průkaz.

4

Obavu nemusíte mít ani z toho, že se stane na vašich cestách nepříjemnost. S tím samozřejmě počítáme, dopravní situace umí být i krajně nevyzpytatelná. Takže máme svůj vozový park havarijně připojištěn. V případě nehody budeme nezbytné formality s pojišťovnou vyřizovat sami, stačí nám zatelefonovat. Totéž platí i pro krádeže. Pokud by se náhodou stalo, že vám auto někdo odcizí, opět nechte řešení situace na nás. Každopádně obstaráme náhradní automobil.

 

Jaká je naše strategie?

I jako „pouhá” půjčovna luxusních aut budou pro mě tyhle služby určitě příliš nákladné… Buďte bez obav. My totiž rozhodně nepotřebujeme v první řadě vymazlenou kancelář nebo nákladné propagační materiály. Raději si „mazlíme” svoje vozítka.

 

Máme totiž jasně srovnané priority, takže náklady tvoříme jen ty nezbytné. Proto si můžeme dovolit nabízet nejlevnější služby, aniž bychom je jakkoli šidili. Nepřehledný moloch zatížený byrokracií? To ne, lépe se funguje tam, kde je o všech činnostech přehled. V malém týmu se dají podnikat velké věci, když všichni vědí, co mají dělat a hlavně proč to mají udělat. Vlastní práci především věříme a jedeme na plný plyn. Přečtete si recenze na naší Facebookové stránce.