Pokud jste v dnešních dnech museli jet někam autem, jistě jste si ověřili, jaké uvnitř dokáže být nesnesitelné horko. Někdo pochopitelně může argumentovat klimatizací, ovšem ta některým lidem neprospívá. Navíc velké teplotní skoky v krátké době nedělají dobře prakticky nikomu. Ideálním řešením je tak vypůjčení kabrioletu, ve kterém vám rozhodně nebude takové teplo.

Proč si půjčit kabriolet?

Jedním z hlavních důvodů, proč si kabriolet vypůjčit je daleko příjemnější cestování v letním horku než s vozem s klasickou střechou. Dalším důvodem je styl, neboť kabriolety patřily vždy k velmi elegantním vozům, se kterými můžete okouzlovat své okolí. Vypůjčit si jej můžete jak na jeden den, tak i na celý víkend. Půjčovna kabrioletů je ideální místo kam zamířit, chcete-li si půjčit luxusní vozidlo a ohromit své přátele.

O jaký vůz se jedná?

Vůz, o kterém se dnes bavíme je jedno z nejlegendárnějších vozidel bavorské automobilky. Jedná se BMW řady 3, jež vždy patřilo k tomu nejlepšímu, co se na trhu s luxusními vozy nacházelo. Příjemný naftový motor spojený s automatickou šestistupňovou převodovkou vám zajistí nerušené, a především pohodlné svezení. Ani se staženou střechou se nemusíte obávat větrného hluku, neboť je celý interiér velmi dobře chráněn až do vysokých rychlostí.

Kolik mě bude stát půjčení kabrioletu?

Možná si budete říkat, že pronájem BMW vás přijde velmi draho. Opak je ovšem pravdou, neboť ceny nejsou za takový vůz nikterak vysoké. Sazba za jeden den se pohybuje okolo dvou a půl tisíce korun, avšak je limitována najetými kilometry. Denně jich můžete najet maximálně 250, za každý kilometr přes tuto hranici je účtován poplatek ve výši čtyř korun. Víkendové ježdění vás vyjde na necelých pět tisíc, což opět není vysoká částka za luxusní kabriolet, za kterým se všichni nadšeně ohlédnou.

Jestliže se v těchto dnech chystáte na výlet, vyzkoušejte si vypůjčení luxusního kabrioletu. Rozhodně toho nebudete litovat.