Škoda Auto přišla s výhodnou slevovou akcí pro provedení Superb Drive a Superb Combi Drive a nabídla tak všem zájemcům zvýhodnění až 66 000 Kč. Škodu Superb si tak zakoupit již za cenu 544 900 Kč. Díky této výhodné ceně můžete získat mnohem více výbavy než u standartních verzí, protože navíc ke třem výbavám kromě těch nejvyšších, tj. k  Active, Ambition a Elegance, nabízí zdarma pakety Plus, které rozšiřují základní výbavu o další prvky z vyšších verzí.

V paketu Plus pro výbavu Active naleznete oproti základu navíc 16palcová kola z lehké slitiny Moon, automatickou dvouzónovou klimatizaci, malý kožený paket, který obohatí kůží čtyřramenný volant, hlavici řadicí páky a ruční brzdu. Dále také tempomat a palubní počítač s displejem MAXI DOT.

Pro vyšší stupeň výbavy Ambition obohatí paket Plus základ o 17palcová kola z lehké slitiny Laurel, parkovací senzory vpředu i vzadu, čtyřramenný kožený volant s ovládáním rádia, elektricky nastavitelné sedadlo řidiče s pamětí a rádio Bolero.

Nejvyšší možnou výbavu se spojením tohoto zvýhodnění paketu Plus – Elegance – rozšíří o 18palcová kola z lehké slitiny Luxon, přípravu pro GSM telefon GM III Premium, bezklíčové odemykání a startování vozu KESSY, parkovací asistent s parkovacími senzory, výkonný audiosystém Sound System s 10 reproduktory a čtyřramenný multifunkční kožený volant.

Dále ještě Škoda Auto zdarma nabízí pro všechna zvýhodněná auta kromě příznivější ceny ztmavená skla SunSet a metalický lak.

Provedení Škoda Superb Combi Drive je oproti Superbu Drive ve výbavě Active dražší o 30 000 Kč, ve výbavě Ambition o 35 000 Kč a u výbavy Elegance a Exclusive dokonce o 40 000 Kč.