Vozidla značky Citroen patří k nejoblíbenějším i mezi našimi motoristy. Současná produkce této proslulé francouzské automobilky nabízí celou řadu variant. Nejlepší výběr i související služby poskytuje dealerství Citroenu ve středočeských Kralupech nad Vltavou. Z bývalého autoservisu, který byl kompletně přebudován, zde vznikl ukázkový moderní areál, který oceňují i představitelé koncernu Citroen.

Běžně si zde můžete prohlédnout kolem 50 vozidel. Autosalon byl vybudován v souladu s nejmodernějšími trendy, především se zaměřením na komfortní prostředí a poskytování dokonalých služeb. Ty se netýkají pouze samotného prodeje nových vozů, ale i servisu a distribuce náhradních dílů. Na všechny tyto tři služby, tedy prodej, servis a distribuci náhradních dílů získala společnost nezbytné koncese.

foto1_1

Zákazníkům se věnuje kvalifikovaný personál, který je schopen poradit, jaký vůz je pro každého zájemce optimální. Samozřejmostí je i finanční poradenství při prodeji nových automobilů. Vyhledávanou službou autoservisu v Kralupech je i prodej ojetých vozidel, který je výhodný například pro rodiny, kde potřebují ještě jedno auto.

foto1_14

Pokud se na vašem Citroenu vyskytne jakákoliv závada, můžete se spolehnout na rychlou a profesionálně provedenou opravu. Servisní práce zahrnují veškeré opravy, diagnostiku, montáž doplňků a záruční i pozáruční servis. V případě drobnějších oprav nebo garanční prohlídky, které netrvají příliš dlouho, můžete počkat v moderním a příjemném prostředí a čas si zkrátit občerstvením, sledováním televizního programu nebo čtením motoristických časopisů, které jsou zde každému k dispozici.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Čekací lhůty na nové auto jsou zde enormně krátké díky široké nabídce a prostornému skladu, takže nemusíte čekat, než se vaše vybrané vozidlo doveze odjinud. Pokud nejste ještě úplně rozhodnuti, můžete využít kvalifikovaných a ochotných zaměstnanců, kteří vám rádi poradí a poskytnou informace i o novinkách. Potřebné znalosti si doplňují na pravidelných školeních a kursech. Vyberte si svůj Citroen, dostane se vám výhod spolehlivé značky vozu, která vám přinese příjemnou změnu do života.