Když potřebujete něco někam poslat, obvykle si vybíráte způsob. Jak takovou zásilku poslat? Využívat služeb státního podniku? Nebo raději sáhnout po soukromém dopravci? Posíláte-li jednu věc občas, pak většinou sáhnete po osvědčeném způsobu, který máte ozkoušen, který je pro vás dostupný. V momentě kdy začínáte posílat víc a víc balíčků nebo i objemných balíků je dobré se nad tím zamyslet. Můžete výrazně ušetřit a získat spoustu věcí navíc.

Soukromá kurýrní služba

Přepravní služby mají v popisu práce přepravit balíčky, zásilky i objemné věci z bodu A do bodu B. Tedy od odesílatele zboží k příjemci zboží. Existuje hned několik společností, které se tímto typem přepravy zabývají, ale každá nabízí trochu jiný výběr služeb, podle jejich možností a schopností. Například taková firma In Time kurýr disponuje mnoha službami, které si její zákazníci hodně oblíbili. Jde o první ryze českou a soukromou kurýrní a spediční firmu, která vznikla v roce 1990. Na trhu je tedy takřka třicet let a i díky tomu má dlouholeté zkušenosti s přepravou zásilek.

Kurýrní služba Praha proto poskytuje všem svým zákazníkům kvalitní služby v oblasti přepravy zásilek, balíků a dalších věcí. Disponuje rychlým dodáním, proklientským přístupem a kvalitou poskytovaných služeb. Společnost přepravuje zásilky nejen po České republice, ale také po Slovenské republice a také poskytuje mezinárodní kurýrní služby. V rámci České republiky a Slovenské republiky doručují také expres, můžete využít také víkendové doručení zásilky.

V nabídce jsou také zvláštní služby jako doručení dopisu nebo jiných dokumentů, garantovaný čas doručení, oznámení o doručení nebo také celní řízení. Intimekuryr.cz je jedničkou v přepravě zásilek. Využijte jejich kvalitní a široké portfolio služeb. Pokud potřebujete přepravit z místa na místo zásilku, pak využijte tyto služby!