Autobazarů vyrostlo v posledních desetiletích po celém Česku jak hub po dešti. Najdete v nich ovšem pouze osobní automobily. Výjimkou je společnost AC TIR v Praze na Černém mostě, která vykupuje, pronajímá a prodává nákladní vozy nejrůznějších značek.

Tento bazar nákladních aut vám pomůže s prodejem vašeho nákladního vozu, ale i užitkového vozidla, přívěsu či návěsu. Vozidlo vám ocení skuteční profesionálové, kteří mají bohaté a dlouholeté zkušenosti v tomto oboru. Každý klient se může spolehnout, že jeho vozidlo bude oceněno reálnou a nejvyšší možnou cenou. Pokud by se vám zdála cena nízká, můžete nechat své vozidlo v bazaru na komisní prodej. Nabízená nákladní vozidla, nákladní přívěsy a návěsy jsou pak vystavena na inzertních serverech po celé Evropě.

ACTIR2053_19

Výhody pro zákazníka:

  • peníze obdrží ihned v hotovosti
  • bazar nákladních aut vyřídí veškerou administrativu spojenou s převodem a přebírá veškeré záruky za vozidlo
  • po dohodě si autobazar přijede pro vozidlo přímo k Vám
  • možnost protiúčtu na jakékoliv vozidlo

Bazar nákladních aut je jedinečnou příležitostí pro malé i velké firmy, ale i pro soukromníky, jak si pořídit levné a přitom kvalitní nákladní vozidlo, přívěs nebo návěs. Zrovna tak může každý majitel své nákladní auto prodat výhodně a bez starostí a pořídit si jiný typ, který bude lépe vyhovovat jeho požadavkům a představám. Velkou výhodou je možnost využití protiúčtu jakéhokoliv vozu, kde u výkupní ceny autobazar zohlední skutečnost, že si zákazník vybere jiný vůz a zákazník zaplatí pouze rozdíl, nebo tento použije jako akontaci či zálohu. Nemáte-li dostatek prostředků, nabízí bazar nákladních aut pronájem, leasing nebo úvěr od 10% akontace, což vyřizuje přímo na své provozovně na počkání.

ACTIR2039_5

Jaké nákladní vozy, přívěsy a návěsy bazar nabízí?

Vesměs se jedná o známé a osvědčené značky. U nákladních vozidel se jedná především o značky jako je MAN, Mercedes, Nissan, Renault, Iveco, DAF, ale i o oblíbené tuzemské značky TATRA LIAZ. V nabídce autobazaru nechybí ani přívěsy a návěsy, ale také komunální technika jakou je například zametací IFA KM 2301 a jiné. Všechna nákladní vozidla jsou v perfektním technickém stavu a připravena k okamžitému odjezdu.