Filmy s agentem jeho Veličenstva Jamesem Bondem zná asi každý a každý ví, že k Bondovi neodmyslitelně patří krásné ženy, svištící kulky a také rychlá auta. Filmy s tímto hrdinou jsou známy tím, že bond vždy vlastní skvělý sportovní vůz, nejčastěji od značky Aston Martin a jelikož bude další Bondovka uvedena již na podzim příštího roku, Aston společně s tvůrci filmu odhalili Bondovo nové vozidlo.

Toto vozidlo nese označení Aston Martin DB10. Hned na začátku je však nutné říci, že se nejedná o pokračování DB9 a tento vůz nepůjde ani do sériové výroby. Vyrobeno bylo pouze 10 exemplářů, které budou určeny pro filmové účely a později připadnou tvůrcům filmu.

Automobil vzniknul přesně podle potřeb filmových tvůrců, a proto jim automobilka vycházela maximálně vstříc. Zároveň se však na tomto voze objeví některé prvky, které budou lehce prozrazovat vzhled skutečného a sériově vyráběného nástupce DB9.

Ta by měla být představena v roce 2016 a kromě nového vzhledu, se můžeme těšit na zcela nový typ technologií, které bude Aston Martin využívat. Pod kapotou by se také měly objevit zcela nové agregáty od Mercedes-AMG, se kterými Aston nově spolupracuje.

Některé správy mluvili také o tom, že Bond by se měl po Římě, kde bude snímek vznikat, prohánět také novým Fiatem 500, avšak tyto zprávy prozatím nebyly potvrzeny, ale ani vyvráceny.