Svého Astona by chtěl vlastnit snad každý zapálený milovník automobilů. Jedná se o vozy, které v sobě snoubí styl, výkon, tradici a zároveň se od nich dočkáte také preciznosti provedení. Jejich kvality ocenil i takový alfa muž, jakým je James Bond. Pokud si potrpíte na položku styl z našeho seznamu, máme pro vás skvělou zprávu.

Aston Martin vyjíždí s řadou Volante, která bude svým majitelům nabízet přesně to, co od ní budou očekávat. Tento vůz se představí v Kalifornii a bude nést přesné označení Aston Martin DB9 Volante. Jeho autorem je individualizační divize automobilky. A právě to je ten důvod, proč bude tento vůz plnit veškerá přání svého majitele.

2

Aston Martin je totiž značka, která v rámci automobilky pracuje se zákazníky, kteří mají velmi specifické požadavky na své vozidlo. Zejména pak na jeho vzhled a vybavení. Samotnou nabídku lze jen těžko obsáhnout, protože je téměř neomezená.

3

Ukázkou potenciálu této divize je nový model Volante s jezdeckou tématikou, který byl vyroben na zakázku britské značky z Los Gatos. Tento model totiž zamíří na akci věnovanou právě ježdění na koních a veškeré atmosféře, která okolo dostihů panuje.

4

Co se týče exteriéru, je tento automobil prakticky totožný se svými výrobními sourozenci. Markantní změnou však prošel interiér, který nás snad na každém detailu odkazuje právě na tématiku koní. Použita zde byla světlehnědá kůže v kombinaci s Alcantarou a speciální dřevěnou dýhou. Na opěradlech hlav a na zadních sedadlech je vyšitý motiv koňské hlavy.

5

Nejzajímavějším prvkem je však kožené sedlo, které je umístěné na středovém tunelu u zadních sedaček, na kterém jsou dokonce i malé kožené brašny. V rámci vytvoření tohoto vozu, vzniklo také několik příručních zavazadel s logem značky Aston Martin, divize Q.