Kamionová doprava je logistickou službou, kde nesmí být prostor pro chyby. Na trhu existuje mnoho společností, které disponují službami tohoto druhu, ale jen několik z nich nás s mnohaletou praxí přesvědčují, že jsou jedničkami na trhu, patří mezi ně i autodoprava od Lorenc Logistic.

Specialitou společnosti je mezinárodní kamionová doprava, která je zajišťována moderním vozovým parkem, který čítá více než 70 kamionů. Každý z kamionů je připraven, aby mohl včas dovézt zásilku na své místo. Společnost je natolik úspěšná, že s ní 80% zákazníků navazuje dlouhodobou spolupráci. Velkou výhodu zde hraje i kvalitní dispečink a neustálé sledování každé zásilky.

P1090222

Sledování je prostřednictvím moderní technologie Dynafleet, která platí pro celou Evropu, je tedy možné sledovat kamion se zásilkou skrze počítač po celou cestu. Autodoprava je zcela bezpečná a to samé platí i o nakládání či vykládání zboží. Mezi speciality mezinárodní dopravy patří země Beneluxu a také Německo. V rámci služeb jsou kvalitně obstarány i veškeré celní formality. Samozřejmostí je kvalitní pojištění, náklady jsou pojištěny na 600 tisíc euro, z titulu odpovědnosti dopravce podle Úmluvy CMR.

Zájemci si mohou nechat přepravit libovolné zboží nebo materiál. Nechybí ani možnost skříňových a jiných vozů, které jsou určené pro speciální druhy nákladu. Ke každému klientovi je přistupováno individuálně, aby byly kompletně pokryty všechny jeho potřeby

DSC_0038upravena - Copy

Společnost Lorenc Logistic je naprosto soběstačná v případě poruch vozu a dokonce disponuje vlastním autoservisem, pneuservisem a diagnostikou nákladních vozidel. Těchto služeb může využít kdokoliv, kdo potřebuje kvalitní servis, připravit na STK, vyměnit pneu, změřit emise, ale i mnoho dalšího. Společnost má pobočky v Praze, v Brně a dokonce i v Polsku, aby byly služby snadno a rychle dostupné všude, kde je potřeba.