O plánech společnosti Bugatti na tvorbu nového nejextrémnějšího automobilu planety jsme vás již informovali. Nyní to vypadá, že má Buggati hotovo a je ve fázi konečného testování vozu na silnicích. Jednomu z řidičů se povedlo odchytit kolonu vozů značky Buggati, ve které se objevuje zcela nový model, který je nejspíše všude probíraný Chiron.
Bugatti se horečně snaží nahradit svého hypersportovce, model Veyron, novým zdatnějším atletem, který by měl nést jméno Chiron. S jeho výrobou se zdá je kompletně hotový a nyní se dostal do fáze, při které automobil se silnou kamufláží testuje na silnicích v běžném provozu. Díky tomu se nám dostalo do rukou špionážní video, které zachycuje celou kolonu vozů značky Buggati dobře rozpoznatelná je pouze karoserie klasického Veyronu, který však má se vší pravděpodobností zbytek právě Chironu. Zbylé vozy však již mají karoserii, na jejíž vzhled čeká celý svět.

Bugatti_Chiron_2016_spy_foto_04_800_600

Silné maskování nám o podobě vozu příliš neprozrazuje, i když něco by se přeci jen našlo. Jasně patrná je velmi nízká silueta vozu, velké chladící otvory či spoiler na zádi vozu. Ovšem nic není jisté. Během konečných fází se může leccos změnit, ostatně jak tomu bylo u i Veyronu.

2016-bugatti-veyron-concept

Na videu je také velmi zajímavé, že v koloně se objevuje i například i BMW. To nasvědčuje tomu, že Chiron nebude čerpat jen ze svého předchůdce, ale měl by si něco vzít i od BMW i8 a Lamborghini Huracán. Více o vozidle však bohužel nevíme a všechny další informace jsou jen spekulace.

bugatti-chiron-spy-shot-video-1_653

Hovoří se například, že by šestnáctiválec do W měl překonat hranici 1 103 kW, tedy brutálních 1 500 koní. Novinkou by mohla být elektronická trubodmychadla či systém vypínání válců. V minulostí se také spekulovalo o využití plug-in hybridního pohonu. Ale kdo ví… Nyní vás však již nebudeme zdržovat podrobnostmi a podívejte se na zmiňované video sami.