Automobily značky BMW jsou jedinečnou ukázkou kombinace luxusu a užitných vlastností. Jejich výkonné motory, celkový design a precizní zpracování všech detailů proslavily tato vozidla po celém světě a již řadu let patří k naprosté špičce automobilové produkce.

Samotná automobilka v bavorském Mnichově oslaví v příštím roce již 100 let od svého vzniku. Z bran závodu vyjela již celá spousta typů této značky a například oblíbený sportovní BMW sedan řady 3 brázdí silnice celého světa již 40 let. V současnosti přichází výrobce s novou generací populárního automobilu BMW 3 sedan. Od svých předchůdců se odlišuje emotivnějším vzhledem a dynamickým, ale úsporným motorem.

1378719537

Na první pohled se jedná o sportovně laděné auto, které dokonale reprezentuje jak automobilku, tak majitele BMW 3. Nové modely BMW řady 3 Sedan a BMW 3 touring zaujmou každého motoristu elegantním designem a skvělými dynamickými schopnostmi.

1370606043

Omlazení původního typu přispělo k ještě větší atraktivnosti BMW řada 3. Lze říci, že nový model BMW řada 3 je dokonalou ukázkou sportovního sedanu. Nová generace přináší skvělou kombinaci dynamického designu, jedinečných jízdních vlastností skloubených s denní praktičností tohoto vozidla. Optimální poměr hmotnosti, klasického pohonu zadních kol, nebo pohonu všech kol a vysoce výkonných vznětových a zážehových motorů s technologií BMW EfficientDynamics jsou zárukou skvělé akcelerace, dynamické jízdy a zároveň nízké spotřeby paliva, což je dnes jeden z hlavních požadavků na moderní automobily.

1382422164

Luxusní vozidla BMW mají pochopitelně v oblibě i motoristé v ČR. Jejich představy a požadavky plní již několik let prodejce automobilů této legendární značky, který sídlí v Českých Budějovicích a působí pod názvem Mach Motors již od r. 1994. Dováží nejen nová auta BMW i dalších věhlasných značek, ale i velice kvalitní a zachovalá vozidla BMW. Informace a nabídky najdete na webových stránkách prodejce Mach Motors.