V Las Vegas se jako každý rok odehraje SEMA show, kde se představují nejrůznější úpravci automobilů a která rok od roku láká stále více návštěvníků. Není proto divu, že se jí účastní i oficiální automobilky, jako například Chevrolet, který si pro letošní ročník připravil lahůdku v podobě Camara SS.
Ve verzi SS se zde představí v podstatě všechny produkovaná modely této značky, ovšem Camaro bude patřit k těm nejočekávanějším a diváky nejvyhledávanějším. Hlavním úkolem tohoto vozu bude odhalit možnosti, které v základu nabízí a na kterých mohou performeři dalé stavět a auto tak upravovat k naprosté dokonalosti. Představena zde bude také již dříve ukázaná verze Camaro Red Line Series.

cecaca22_562f3df1a6804

Představené koncepty budou celkem dva. Tím prvním je Camaro SS Red Accent Package ve verzi kabrioletu, který se oháknul do stříbrné metalízy v kombinaci s červenými a černými detaily. Krom barevného provedení má tento model zaujmout především upravenou přední maskou a velkými dvaceti palcovými, litými koly v černé barvě, které zdobí decentní linka v červené barvě.

cecaca40_562f3df1bf287

Krom karoserie byl změněn i interiér, který se oděl do černo červené kůže, použil některé chromované detaily a na podlaze vozu se objevily koberce s vyšitým logem SS. No a vylepšena byla v neposlední řadě i technika. Vůz dostal nové sání, sníženou světlou výšku a přední brzdové třměny Brembo se šesti pístky.

ceca20_562f3df13a57e

Druhý koncept s názvem Camaro SS Black Accent Package, který je zhotoven v červené barvě s černými doplňky v přední i zadní části, na zrcátkách, spoileru, bočními prahy a dvaceti palcová kola, má standardní tvar karoserie. Jeho interiér je taktéž v černé kůži se stehy červenou nití. Taktéž jsou požity chromované doplňky. Stejná je i použitá technika od nového sání po brzdové třmeny Brembo s šesti pístky, lakované červenou barvou.

ceca40_562f3df162624