Herec Robert Downey Jr. je znám především jako představitel filmového Iron Mana, popřípadě také jako ostrého Sherlocka Holmese. Ovšem ve svém soukromí je to také velký milovník vozů. Nyní si pořídil nádherný automobil s klasickým kabátem ovšem moderní technikou uvnitř.

Ford Mustang modelového roku 1970 si herec nechal udělat přesně na míru. Jeho úpravu prováděla společnos SpeedKore Performance Group. Ta již dříve ukázala, že skutečně umí. Specializuje se především na nové panely karoserií z uhlíkových vláken a vedle klasických automobilů z přelomu 60. a 70. let nabízí některé doplňky i pro moderní Mustangy a Challengery. Krom uhlíkových vláken se tato společnost věnuje také ladění motorů, což předvedla například na Dodge Chargeru z roku 1970, kterému naladila motor na šílených 1650 koní.

Právě díky tomu se na novém mazlíku mistra Downeyho objevuje hned několik nových dílů z uhlíkových vláken od spoileru až po příď. Těmto úpravám neunikly nárazníky, přední blatníky ani kapota. Vše však svými tvary přesně odpovídá původním komponentům, které na sobě nesl automobil Ford Mustang Boss 302 z roku 1970.

Srdcem celého automobilu je nový vidlicový osmiválec Coxote Aluminator, který pochází z nabídky Ford Performance. Tento motor byl navíc doplněn o kompresor a další komponenty od Roush Performance. Nejvyšší výkon, kterého tento motor dosahuje bohužel k dipozici nejsou, ovšem víme, že motor rozhání zadní kola pomocí manuální převodovky Bowler T56 a diferenciálu Setriot Speed.

Automobil nabízí jako celek velmi přitažlivou směsici klasiky i moderní techniky. Původní palubní desku doplňuje nově navržený středový tunel a zajímavé je i řešení čalounění.